Korepetycje dla dzieci i młodzieży - uczestników projektu pn. „Rodzina”

Notice description

1. Przedmiotem zamówienia jest: udzielenie korepetycji dla dzieci i młodzieży - uczestników projektu „Rodzina”.
2. Wsparcie w postaci korepetycji obejmie 52 dzieci w wieku od 7 do 18 lat.
3. Zamawiający przewiduje realizację wsparcia po średnio 25 godzin z wybranego przedmiotu. Jedna godzina zegarowa: 60 minut. Zajęcia mają być rozłożone w czasie równomiernie i wg potrzeb dziecka, by osiągnąć zamierzony cel.
4. Ogółem planuje się przeprowadzenie korepetycji z 4 przedmiotów dla 52 dzieci w łącznej liczbie 1300 godzin zegarowych.
5. Korepetycje będą udzielane w okresie od 1 października 2026 r. do 18 czerwca 2027 r.
6. Korepetycje będą udzielane w miejscu zamieszkania poszczególnych uczestników zamieszkujących na terenie powiatu zielonogórskiego i w uzasadnionych przypadkach – za zgodą rodziny i Zamawiającego - również w formie zdalnej.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
8. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy projektu umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-08-21 08:00:00.0

Location

Podgórna 5
65-057 Zielona Góra
Województwo: lubuskie
Polska

Category assortment

Training

Buyer details

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II
Podgórna 5
65-057 Zielona Góra
Województwo: lubuskie
Polska

Contact details