Zaprojektowanie i remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych administrowanych przez GDDKiA O/Rzeszów:Część 1. Wymiana dylatacji bitumicznych na bitumiczne na 2 obiektach w ciągu dk nr 94Część 2. Wymiana nawierzchni wraz z wymianą dylatacji bitumicznych na uciąglenie nawierzchni na 3 obiektach w ciągu autostrady A-4.Część 3. Wymiana dylatacji bitumicznych na dylatacje innego typu na obiekcie WA-5 w ciągu A-4

Notice description

Przedmiotem zamówienia jest:
Zaprojektowanie i remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych administrowanych przez GDDKiA O/Rzeszów.
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i remont urządzeń dylatacyjnych oraz wykonanie naprawy i/lub wymiany elementów wyposażenia na obiektach:
Część 1. Wymiana dylatacji bitumicznych na bitumiczne na obiektach:
1. Wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 94 (obwodnica m. Pilzna) w km 534+964 (km lok. 1+864) w m. Pilzno (nad DK73)
2. Wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 94 (obwodnica m. Dębica) w km 546+466 w m. Dębica (ul. Gajowa)
Część 2. Wymiana nawierzchni wraz z wymianą dylatacji bitumicznych na uciąglenienawierzchni:
1. Przejście dla zwierząt w ciągu autostrady A4 w km 607+332 w m. Budy Łańcuckie (PZ 77a obiekt lewy)
2. Przejście dla zwierząt w ciągu autostrady A4 w km 605+932 w m. Budy Łańcuckie (PZ 76a obiekt prawy)
3. Przejście dla zwierząt w ciągu autostrady A4 w km 605+932 w m. Budy Łańcuckie (PZ 76a obiekt lewy)
Część 3. Wymiana dylatacji bitumicznych na dylatacje innego typu na obiektach:
Wiadukt WA 5 w km 615,842 (j. prawa) i 615+836 (j. lewa) autostrady A-4

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-07-27 09:00:00.0

Category assortment

No category

Buyer details

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD
Oddział Rzeszów

Contact details