kamery CCTV wraz z puszką połączeniową:- kamera IP Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B w kolorze białym, ogniskowa 2,8mm- wodoodporna puszka połączeniowa Dahua PFA137 w kolorze białym

Notice description

Prosimy o ofertę cenowa na zakup kamery CCTV wraz z puszką połączeniową:

- kamera IP Dahua IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B w kolorze białym, ogniskowa 2,8mm
- wodoodporna puszka połączeniowa Dahua PFA137 w kolorze białym

Wymagany okres gwarancji - 24 miesiące.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych oraz na sprzęt używany.

Ceny wskazane w ofercie winny być cenami netto.

Termin realizacji: dostawa do 10 dni od daty złożenia zamówienia.
Termin płatności: przelew 21 dni.
Dostawa towaru odbędzie się na adres w Poznaniu, koszt dostawy musi być wliczony w cenę netto.
Za wady powstałe podczas transportu odpowiedzialność spoczywa na Dostawcy.

MPK Poznań Sp. z o.o. oświadcza, że posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013 roku o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.
Dostawca ma prawo cesji wierzytelności wynikających z niniejszej zamówienia jedynie za pisemną zgodą Zamawiającego pod rygorem nieważności.

Do oferty należy załączyć wypełnione Oświadczenie zgodnie z załączonym wzorem dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 w związku z ust. 9 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-07-02 10:00:00.0

Category assortment

No category

Buyer details

MPK POZNAŃ SP Z O.O.

Contact details