Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim wraz z przebudową sieci wodociągowej. Etap I – wykonanie dokumentacji projektowej

Notice description

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej obejmującej rozwiązania projektowe dla dwóch zadań inwestycyjnych tj.: • „Budowa stacji uzdatniania wody w Bemowie Piskim”
• „Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w Bemowie Piskim”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach nr 10, 11 i 12 do SWZ. 3. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdyby w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy, a takim odniesieniem nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywane, w normie, ocenie technicznej, aprobacie specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
4. Inwestycja realizowana jest w ramach otrzymanej dotacji na dofinansowanie zadań własnych z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej zgodnie z Programem Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 –2026.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-07-01 09:00:00.0

Location

Plac Adama Mickiewicza 25
12-230 Biała Piska
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska

Category assortment

Construction supervision and other construction services
Design services

Buyer details

Gmina Biała Piska
Plac Adama Mickiewicza 25
12-230 Biała Piska
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska

Contact details