RFP Zapytanie o filmy instruktażowe e-learningowe obsługi klienta

Notice description

Szanowni Państwo,

Zapraszam do udziału w postępowaniu zakupowym na przygotowanie 6 szkoleń e-learningowych dla potrzeb wewnętrznych Anwim SA dla personelu obsługującego stacje paliw Moya w formie krótkich filmów i instrukcji wideo.

Zaproszenie kierujemy do firm szkoleniowych a także agencji mediowych, gotowych w ramach współpracy zaproponować scenariusz i realizację filmów dotyczących obsługi aplikacji Super Moya, przeznaczonych do szkoleń wewnętrznych oraz e-learningowych pracowników oraz kontrahentów sieci stacji paliw MOYA.

Szczegóły zapytania oraz sposób złozenia oferty zostały przedstawione w załacznikach. Oferty prosimy składać w formie elektronicznej za pomocą Kwestionariusza Oferenta. Dodatkowe materiały informacyjne o Oferentach mile widziane.

Na przesłane pytania będziemy odpowiadać tylko i wyłącznie przez Platformę Logintrade. 

Zapraszam do składania ofert.

Życząc Państwu powodzenia, pozostaję, 

Z poważaniem

Dariusz Reda, Anwim SA

Czerwiec 2026

Produkty
1. Oferta szkoleniowa - 1 usługa

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

Tue Jun 16 12:00:00 GMT 2026

Location

ul. Stańczyka 3
01-237 Warszawa

Category assortment

Education and training
Marketing, publicity and PR
Recording and presentation equipment, its maintenance and repair
Data distribution services
Translation and interpreting

Buyer details

ANWIM S.A.
ul. Stańczyka 3
01-237 Warszawa
NIP: 5270011878

Contact details