[ZAK/2026/001860] Zakup urządzenia do składania kartonów "DUOPACK" - Animex Starachowice

Notice description

Szanowni Państwo,

Animex Foods Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu dotyczącym zakupu urządzenia do składania kartonów.

Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego (RFP) i nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do zawarcia umowy z którymkolwiek z Oferentów. Postępowanie ma charakter konkurencyjny i nie jest prowadzone w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych.

Postępowanie ma charakter:

• konkurencyjny

• negocjacyjny

Specyfikacja:

Urządzenie przeznaczone do automatycznego formowania (składania) kartonów klapowych z wykrojników dostarczanych w formie płaskiej oraz przygotowania ich do dalszego procesu pakowania produktów w projekcie DUOPACK.

1. DŁ x SZ x W: 285 x185 (FRONT) x 200 mm

Automatyczne pobieranie wykrojnika z magazynku.

Rozłożenie i uformowanie korpusu kartonu.

Zamknięcie oraz podklejenie dolnych klap.

Przekazanie gotowego kartonu do stanowiska załadunku produktu.

Przezbrojenie bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Czas przezbrojenia maksymalnie 10 minut.

Możliwość regulacji prędkości pracy.

Rama wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304.

Osłony bezpieczeństwa z poliwęglanu.

Regulowane prowadnice dla różnych szerokości kartonów.

Zgodność z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE.

Oznakowanie CE.

Wyłącznik bezpieczeństwa E-STOP.

Blokada dostępu do stref niebezpiecznych.

Kurtyny bezpieczeństwa lub wyłączniki drzwiowe.

Stabilne formowanie kartonów bez deformacji.

Powtarzalność wymiarowa gotowego kartonu.

Skuteczność sklejenia dna ? 99,5%.

Automatyczna detekcja braku wykrojnika.

Do złożenia oferty wymagana jest umowa o poufności (w załączniku.)

Jeśli nasze firmy nie mają podpisanej umowy o poufności proszę o odesłanie skanu z podpisami osób z KRS. na adres Kamil.Skolmowski@animex.pl

Umowę wystarczy podpisać raz i będzie obowiązywała również w przypadku innych projektów realizowanych w całej Grupie Animex

Wymagania ogólne:

Oferta powinna zawierać kosztorys (koszty poszczególnych urządzeń, opcji, dostawy, montażu oraz uruchomienia , szkolenia, i innych kosztów niezbędnych do poniesienia)

Warunki i termin płatności - w przypadku zaliczki ( nie więcej niż 30 %) przedłożenie gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej - draft w załączeniu do akceptacji

Termin realizacji

Minimalny okres gwarancji -24 m-ce.

Oferta powinna zawierać informacje dotyczące warunków serwisowych zarówno w okresie obowiązywania gwarancji jak również po jej wygaśnięciu. Jeżeli jest takie rozróżnienie to także z podziałem na godziny pracy lub też dzień powszedni/świąteczny, koszt roboczogodziny i koszt dojazdu

Czas reakcji serwisowej rozumiany jako czas liczony od momentu formalnego zgłoszenia usterki do momentu pojawienia się pracownika serwisu przy urządzeniu (nie dotyczy pomocy online)

Maksymalny czas usunięcia awarii rozumiany jako czas liczony od momentu formalnego zgłoszenia awarii (wynikającej z normalnej eksploatacji)do momentu przywrócenia do stanu technicznego sprzed awarii. Powyższy parametr powinien uwzględniać czas oczekiwania na części zamienne.

Przegląd/konserwacja - ile razy w ciągu trwania gwarancji i po jej upływie, koszt 1 przeglądu (jeśli wymagane)

Forma płatności: E-FAKTURA

Cena

Grupa Animex zastrzega, że rozpatrywane będą tylko kompletne oferty spełniające wszystkie wymagania ujęte w niniejszym zapytaniu ofertowym

Zamawiający zastrzega sobie prawo do:

• prowadzenia negocjacji warunków handlowych i/lub technicznych z wybranymi Oferentami

• zmiany zakresu postępowania zakupowego oraz sposobu jego prowadzenia na każdym etapie

• swobodnego wyboru oferty, w tym wyboru oferty, która nie jest ofertą najtańszą

• odrzucenia którejkolwiek z ofert

• rezygnacji z postępowania, jego zamknięcia lub odrzucenia wszystkich ofert, w dowolnym czasie, na każdym etapie postępowania, bez dokonania wyboru oferty

• podjęcia powyższych działań bez jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec Oferentów, w szczególności bez obowiązku podania przyczyny oraz bez obowiązku pokrywania kosztów przygotowania ofert.

Wszelkie pytania proszę kierować za pomocą platformy Logintrade.

Z poważaniem

Kamil Skolmowski

Produkty
1. Zakup, dostawa, montaż urządzenia do składania kartonów "DUOPACK" - 1 szt.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-08-11 11:00:00.0

Location

ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa

Category assortment

Machines, equipment and spare parts

Buyer details

Animex Foods sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
NIP: 5272698951

Contact details