Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji magazynku chemicznego oraz pochłaniaczy wapna nad mieszalnikami mleka wapiennego w budynku Neutralizatora w MESKO S.A. ul. Ekonomii 8, 26-110 Skarżysko - Kamienna

Notice description

MESKO S.A. zaprasza do składania ofert o udzielenie zamówienia na Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji magazynku chemicznego oraz pochłaniaczy wapna nad mieszalnikami mleka wapiennego w budynku Neutralizatora w MESKO S.A. ul. Ekonomii 8, 26-110 Skarżysko - Kamienna.

Tryb udzielenia zamówienia: zamówienie będzie udzielone wg procedury wewnętrznej Zamawiającego.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach zamieszczonych do niniejszego postępowania.

Wynik postępowania wygenerowany przez platformę nie jest jednoznaczny ze złożeniem zamówienia i podpisaniem umowy.

Ofertę wraz z załącznikami prosimy składać w formie skanów dokumentów.

Oferent przed udziałem w wizji lokalnej jest zobowiązany do podpisania umowy o zachowaniu poufności (Zał. Nr 5). Własnoręcznie podpisane 2 egzemplarze umowy należy przesłać pocztą tradycyjną na adres Zamawiającego.

W Umowie o Zachowaniu poufności należy uzupełnić dane firmy (nazwa, adres, numery identyfikacyjne, reprezentacja) na pierwszej stronie.
W przypadku spółki cywilnej w komparycji umowy należy podać dane każdego wspólnika, w tym imię i nazwisko, adres prowadzenia działalności, NIP, REGON.

Celem otrzymania dodatkowych załączników do OPZ, należy przesłać wiadomość na platformie.

Platformę zakupową Spółki przyjmuje się jako narzędzie wiodące do porozumiewania się pomiędzy Zamawiającym i Oferentem.
Ofertę, wszelką korespondencję, oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz inne informacje, Zamawiający i Oferent przekazują za pośrednictwem Platformy zakupowej Spółki.

Osoba uprawniona do kontaktu:
Klaudiusz Grajcar: tel. 41 253 68 81

Osoba uprawniona do kontaktu w sprawie wizji lokalnej:
Maciej Dudzik – tel. 538 588 450

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-06-29 08:00:00.0

Category assortment

No category

Buyer details

MESKO SPÓŁKA AKCYJNA

Contact details