Rozwój infrastruktury rekreacyjno-sportowej na terenie Gminy Czempiń

Notice description

Doposażenie placu zabaw w urządzenia zabawowe, małą architekturę (2 ławki i kosz na śmieci) oraz wykonanie pola do gry w bule (bulodrom) na działce nr ewidencyjny 414/2, obręb Czempiń.
Zakres prac planowanych do wykonania obejmuje m.in.: rozebranie nawierzchni z mączki ceglanej wraz z podbudową; wykonanie pola do gry w bule; montaż urządzeń zabawowych takich jak: koparka, tor przeszkód – skoczki ( w dokumentacji projektowej nazwa tor przeszkód – 1 szt), domek z wiaderkiem, huśtawka wahadłowa potrójna (siedzisko płaskie, kubełkowe i bocianie gniazdo), posadowienie małej architektury tj. dwóch ławek i kosza na odpady.
Rozebranie nawierzchni z mączki ceglanej - warstwa ok. 5-10 cm wraz z podbudową
z kruszyw naturalnych – warstwa ok. 15-25 cm; powierzchnia około 320 m2.
Ustawienie obrzeży betonowych w korycie (ok. 15 mb).
Wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku – uzupełnienie koryta o powierzchni
ok 320 m2.

Wykonanie pola do gry w bule – bulodrom – wykonanie nawierzchni boiska
o wymiarach 4m x 15m do gry w bule (wykonanie koryta z jego wyrównaniem i ubiciem - ok. 45 cm gł. ułożenie i zagęszczenie warstwy piasku rzecznego - ok. 25 cm, rozłożenie geowłókniny separacyjnej, ułożenie warstw dynamicznych ze żwiru Ø 2-16 mm - ok.15 cm, ułożenie warstwy nawierzchniowej z tłucznia granitowego Ø 0-6 mm - ok. 6 cm),
(wymiar: 4m x 15m; wykonanie koryta z jego wyrównaniem i ubiciem - ok. 45 cm gł.; ułożenie i zagęszczenie warstwy piasku rzecznego - ok. 25 cm; rozłożenie geowółkniny separacyjnej; ułożenie warstw dynamicznych ze żwiru Ø 2-16 mm - ok. 15 cm; ułożenie warstwy nawierzchniowej z tłucznia granitowego Ø 0-6 mm - ok. 6 cm warstwy; nawierzchni zamknięte obrzeżem betonowym 8 x 30 x 100 posadowionym na ławie betonowej z betonu półsuchego C12/1 - grubość podbudowy z betonu minimum 15 cm).

Montaż urządzeń zabawowych takich jak: koparka (element wykonany ze stali nierdzewnej, siedzisko z trwałego tworzywa), tor przeszkód – skoczki (w dokumentacji projektowej tor przeszkód – 1 szt. - elementy wykonane ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa antypoślizgowego), domek z wiaderkiem (elementy wykonane ze stali nierdzewnej, trwałego tworzywa oraz płyty HDPE), huśtawka wahadłowa potrójna (elementy konstrukcji wykonane ze stali nierdzewnej oraz wytrzymałego tworzywa). Urządzenia zabawowe spójne z istniejącymi urządzeniami na placu zabaw.
Posadowienie małej architektury tj. dwóch ławek z oparciem i kosza na odpady spójnych z istniejącą małą architekturą (dokumentacja fotograficzna istniejącego placu zabaw z wyposażeniem stanowi Załącznik nr 3).
Urządzenia zabawowe oraz elementy małej architektury wykonane z materiałów, które posiadają certyfikaty wykazujące, że zapewniono zgodność z kryteriami technicznymi, określonymi na podstawie Polskich Norm z grupy PN-EN 1176 oraz właściwych przepisów i dokumentów technicznych. Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej z siedziskiem z drewna (2 szt.) i kosz na odpady wykonany ze stali oczyszczonej w procesie piaskowania (1 szt.).
Kolorystykę elementów, należy uzgodnić z Zamawiającym. Urządzenia i elementy małej architektury powinny być zbieżne wyglądem i kolorystyką z istniejącymi już elementami.
Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu kart katalogowych do akceptacji, a po jej uzgodnieniu, może przystąpić do dalszych prac.
Zamawiane urządzenia i elementy małej architektury - metalowe, piaskowane, ocynkowane i malowane proszkowo, montowane w stopie betonowej. Do zamawianych elementów należy dostarczyć certyfikaty bezpieczeństwa oraz inne niezbędne dokumenty. Elementy oznakowane tabliczkami znamionowymi.
Wszystkie zamawiane elementy odpowiednio zakonserwowane i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Uwaga: Dla Wykonawcy wiążący jest opis zawarty w pkt. 2 zapytania ofertowego -Opis przedmiotu zamówienia.

Okres gwarancji: 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru prac objętych przedmiotem zamówienia
Miejsce realizacji
Kraj: Polska, Województwo: wielkopolskie, Powiat: kościański, Gmina: Czempiń, Miejscowość: Czempiń

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

Fri Jun 26 08:00:00 GMT 2026

Location

Kraj: Polska, Województwo: wielkopolskie, Powiat: kościański, Gmina: Czempiń, Miejscowość: Czempiń

Category assortment

Construction machinery and parts
Toys
Construction supervision and other construction services
Other construction and renovation works
Landscaping services
Technical building installation services
Dismantling services
Road and railroad services
Dredging and regulation of water bodies and watercourses
Design services
Finishing and renovation works

Buyer details

Gmina Czempiń
ks. Jerzego Popiełuszki 25
64-020 Czempiń
Województwo: wielkopolskie
Kraj: Polska
NIP: 6981722479

Contact details