Zestaw do obróbki powierzchniowej stali

Notice description

Powstaje w kontekście projektu:
FENG.01.01-IP.02-0102/23 - Wdrożenie wyników prac B+R w postaci robota AMOS wspomagającego technologię odpieku pieczywa poddawanego procesowi wydłużonej fermentacji, służącego do automatycznego pobierania peelboardów lub blach

Zestaw do obróbki powierzchniowej stali (urządzenie fabryczne nowe)

Minimalne parametry techniczne:
W skład zestawu wchodzą:
a) Kombinowana szlifierka o następujących parametrach:
- Wymiary taśmy szlifierskiej min. 50 x 1000 mm
- średnica talerza szlifierskiego min. 150 mm
- Szybkość taśmy min. 22 m/sek.
- średnica koła napędowego min. 152 mm
- średnica koła kontaktowego min.75 mm
- Wymiary podparcia grafitowego min. 160 x 60 x 1,5 mm
- Moc silnika min. 750 W
- Podłączenie elektryczne min. 230 V / 50 Hz
- Wymiary w mm min. 375 x 230 x 620
- Ciężar min. 20 kg

b) Szlifierka taśmowa do metalu o następujących parametrach:
- Szerokość szlifu min. 150 mm
- Szybkość taśmy min. 34 m/s
- Moc silnika min. 3,5 kW
- Podłączenie elektryczne min. 400 V / 50 Hz
- Wymiary taśmy szlifierskiej min. 150 x 2000 mm
- średnica koła kontaktowego min. 200 mm
- średnica króćca odsysającego min. 2 x 100 mm
- Wymiary w mm min. (dł. x szer. x wys.) 1025 x 600 x 1000
- Waga min. 100 kg
- Bezstopniowo pochylane urządzenie szlifierskie
- Możliwość współpracy z urządzeniem odsysającym z 2 króćcami ssącymi – jeden bezpośrednio na skrzynce chroniącej przed iskrami, drugi na tylnej rolce

c) Gratownica do krawędzi o następujących parametrach:
- Kąt fazowy min. 15 – 45°
- Szerokość skosów przy 15° min. 1,4 – 5,2 mm
- Szerokość skosów przy 30° min. 3,3 – 5,8 mm
- Szerokość skosów przy 45° min. 0 – 7 mm
- Wymiary min. 500 x 545 x 450 mm
- Waga min. 48 kg
- Moc silnika napędowego min. 750 W
- Napięcie zasilania 230 V.
- Poziom ciśnienia akustycznego maksymalnie 80 dB (A)
- Z bezstopniową regulacją kąta i punktami blokowania 15°, 30° i 45°

Dodatkowe warunki zamówienia:
1. Warunki dostawy: Dostawa urządzenia do siedziby odbiorcy na koszt sprzedającego, P.P.H.U. "GETH" Tomasz Guderski, ul. Skośna 16, 30-383 Kraków
2. Gwarancja: minimum 24 miesiące.
3. Serwis autoryzowany producenta lub dystrybutora
4. Dostępność części min. 5 lat od daty dostawy
5. W celu potwierdzenia spełnienia parametrów technicznych podanych w ofercie , Oferent zobowiązany jest dołączyć do oferty:
6. W celu potwierdzenia spełnienia parametrów technicznych podanych w ofercie, Oferent zobowiązany jest dołączyć do oferty:
- Oryginalną kartę katalogową producenta dla oferowanego modelu urządzenia.
- Instrukcję obsługi urządzenia w języku polskim (w wersji elektronicznej lub skan kluczowych stron dotyczących specyfikacji technicznej).
- Link do strony internetowej producenta bezpośrednio do oferowanego modelu urządzenia (jeśli dostępny).
W przypadku rozbieżności pomiędzy danymi wpisanymi w formularzu ofertowym a danymi w oryginalnej dokumentacji producenta, za wiążące uznaje się dane producenta. Brak załączenia któregokolwiek z powyższych dokumentów lub ich niespójność z formularzem skutkować będzie odrzuceniem oferty.

Opis przedmiotu zamówienia nie zawiera odniesień do znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. W sytuacji jeśli w zapytaniu pojawiły się tego typu sformułowania, nie jest to zamierzeniem Zamawiającego oraz informujemy iż dopuszczone są rozwiązania równoważne.
Okres gwarancji: 24 miesiące
Miejsce realizacji
Kraj: Polska, Województwo: małopolskie, Powiat: Kraków, Gmina: Kraków-Krowodrza, Miejscowość: Kraków

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-06-10 21:59:59.0

Location

Kraj: Polska, Województwo: małopolskie, Powiat: Kraków, Gmina: Kraków-Krowodrza, Miejscowość: Kraków

Category assortment

Cutting tools

Buyer details

Tomasz Guderski PPHU "GETH"
Skośna 16
30-383 Kraków
Województwo: małopolskie
Kraj: Polska
NIP: 6790003124

Contact details