Sukcesywna dostawa produktów głęboko mrożonych i lodów wraz z transportem i rozładunkiem do AMW REWITA Sp. z o.o., Oddział Rewita Rogowo, Rogowo 76, 72-330 Mrzeżyno, RWT/ORGW/ZA/REG-272/38/2026.

Opis zapytania

Zamawiający, zaprasza do udziału w postepowaniu  , którego przedmiotem zakupu jest. Sukcesywna dostawa produktów głęboko mrożonych i lodów wraz z transportem  i rozładunkiem do AMW REWITA Sp. z o.o., Oddział Rewita Rogowo, Rogowo 76, 72-330 Mrzeżyno, RWT/ORGW/ZA/REG-272/38/2026.

Postępowanie o udzielenie zakupu prowadzane jest  na podstawie "Regulaminu zakupów w AMW REWITA Sp. z o.o. Warszawa" oraz ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny w szczególności art. 101-705 (teks jednolity z 2019 r poz. 1145 z póź. zm)., mającego na celu w sposób jawny, rzetelny i konkurencyjny wyłonić najkorzystniejszą ofertę spośród złożonych ofert w wyniku postepowania, w którym starują potencjalni Wykonawcy (oferenci). 

AMW REWITA Sp. z o.o., oczekuje że Wykonawcy zapoznają się dokładnie z treścią Zaproszenia do składania ofert, jednocześnie Wykonawca ponosi ryzyko niedostarczenia wymaganych informacji  i dokumentów oraz przedłożenia oferty nie odpowiadającej wymaganiom Zmawiającego.

Produkty
1. Sukcesywna dostawa produktów głęboko mrożonych i lodów wraz z transportem i rozładunkiem - 1 komplet

Złóż ofertę

Termin składania ofert

2026-05-05 09:00:00.0

Lokalizacja

Zielone Zacisze 11B
03-294 Warszawa

Kategoria asortymentowa

Produkty spożywcze
Płody rolne
Rośliny
Sprzęt związany z rolnictwem, sadownictwem, ogrodnictwem i hodowlą zwierząt
Usługi związane z rolnictwem, sadownictwem, ogrodnictwem i hodowlą

Dane nabywcy

AMW Rewita Sp. Z O.O.
Zielone Zacisze 11B
03-294 Warszawa
NIP: 7010302456

Dane kontaktowe