Sukcesywna dostawa środków czystości, środków chemicznych oraz produktów do sprzątania na potrzeby Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Notice description

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem oraz wniesieniem w miejsce wskazane przez zamawiającego produktów będących przedmiotem zamówienia na potrzeby Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 moduły (gdzie za moduł rozumie się część). Oznacza to, że zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych zgodnie z poniższym zestawieniem. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy.
2.1. MODUŁ I
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę środków chemicznych
do urządzeń gospodarczych i AGD oraz chemii gospodarczej.
2.2. MODUŁ II
Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę produktów do sprzątania tj. worków na śmieci, rękawic gospodarczych, ścierek, wiader, wkładów do mopa, zmiotek z szufelkami oraz zestawów do sprzątania.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego ilość i asortyment w ramach poszczególnych modułów zawarto odpowiednio w Formularzach nr 3A i/lub 3B do SWZ, w których zamawiający zawarł istotne parametry techniczne i użytkowe oraz inne wymagane właściwości dla zamawianych produktów.
4. Podane przez zamawiającego w Formularzu nr 3A i/lub 3B do SWZ ilości produktów służą jedynie do oceny i porównania ofert i oparte są na wielkościach szacowanych. Faktyczne ilości produktów będą wynikały z bieżących, rzeczywistych potrzeb zamawiającego.
5. Zaoferowany w ramach poszczególnych modułów przedmiot zamówienia musi zawierać wycenę i opis wszystkich wyszczególnionych w Formularzach nr 3A i/lub 3B do SWZ produktów. W przypadku braku opisu oferowanego produktu lub wyceny którejś z pozycji w ramach danego modułu, zamawiający odrzuci ofertę wykonawcy na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
6. Zamawiający wymaga, aby oferowany przez wykonawcę przedmiot zamówienia był
w pierwszym gatunku i powinien spełniać wszystkie parametry i wymagania wyszczególnione przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia,
w szczególności w Formularzach nr 3Ai/lub 3B do SWZ, oraz:
6.1. był fabrycznie nowy i wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich,
6.2. był dopuszczony do użytkowania i obrotu na rynku polskim, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami,
6.3. posiadał nienaruszone cechy pierwotnego opakowania producenta i był oznakowany przez producenta,
6.4. powinien również posiadać zrozumiałą instrukcję użytkowania.
7. Dostarczany w ramach modułu I przedmiot zamówienia musi posiadać okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesięcy od daty dostarczenia asortymentu do magazynu zamawiającego.
8. Wykonawca udziela zamawiającemu gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres 12 miesięcy od daty wystawienia faktury VAT. Opis warunków gwarancji zawarto w Formularzu nr 5 do SWZ.
9. W trakcie realizacji zamawiający może żądać przedstawienia deklaracji zgodności, kart charakterystyki i certyfikatów potwierdzających zgodność oferowanego przez wykonawcę przedmiotu zamówienia z parametrami i wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, w szczególności w Formularzach nr 3A i/lub 3B do SWZ.
10. Treść oferty wykonawcy musi odpowiadać treści SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-05-04 08:00:00.0

Location

40-287 Katowice

Category assortment

Other
Cleaning products
Personal hygiene products
Industrial chemicals
Cleaning tools
Accessories

Buyer details

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ul. 1 Maja 50
40-287 Katowice
telefon: null
email: anna.urbanczyk@ue.katowice.pl
nip: 6340008825

Contact details