„Demontaż istniejącego urządzenia, które uległo awarii, zakup nowego urządzenia, dostawa, montaż oraz uruchomienie jednego klimatyzatora w serwerowni budynku KMP w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5”.

Notice description

„Demontaż istniejącego urządzenia, które uległo awarii, zakup nowego urządzenia, dostawa, montaż oraz uruchomienie jednego klimatyzatora
w serwerowni budynku KMP w Częstochowie przy ulicy Popiełuszki 5”, zgodnie z załącznikami.

W postępowaniu przewidziano obowiązkową wizję - oględziny miejsca montażu klimatyzatora (w ofercie złożenie podpisanego i potwierdzonego przez pracownika Policji druku nr 5). W związku z powyższym
Zamawiający ustala termin wizji na dzień 21.04.2026 r. na godz. 10:00. O zamiarze uczestnictwa w zaplanowanej wizji oferent poinformuje Inspektora Nadzoru telefonicznie na nr 798 031 947.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-04-23 10:00:00.0

Category assortment

No category

Buyer details

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH
Wydział Inwestycji i Remontów

Contact details