QSP_2026_04_08348_Wymiana drzwi w rozdzielniach zakładowych w ZP Inowrocław

Notice description

Szanowni Państwo, przedmiot zamówienia stanowi Wymiana drzwi w rozdzielniach zakładowych w ZP Inowrocław.

Wizja lokalna odbędzie się dnia: 15.04.2026 godz. 09:00, zbiórka Portiernia Główna Inowrocław, ul. Fabryczna 4. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie wizji: Krzysztof Kmieć.

Udział w wizji lokalnej wymaga wcześniejszego zgłoszenia na adres e-mail: ewelina.jedraszczak@qemetica.com do dnia 14.04.2026 g. 12:00. Firmy, które nie zgłoszą udziału w wizji i nie odbędą szkolenia BHP nie zostaną wpuszczone na teren Zakładu. Potwierdzenie w spotkaniu powinno zawierać dane osobowe ( Imię i Nazwisko, email, nr telefonu) osób biorących udział w wizji.

PRZED WIZJĄ LOKALNĄ NALEŻY KONIECZNIE ODBYĆ SZKOLENIE BHP. SZKOLENIE ODBYWA SIĘ ONLINE na telefonie bądź w przeglądarce internetowej na własnym komputerze. Link do szkolenia zostanie przesłany po zgłoszeniu się na wizję lokalną, zgodnie z pkt. 6.2. Szkolenie musi odbyć każda osoba, która będzie wchodzić na teren zakładu, w przeciwnym razie nie zostanie wpuszczona na teren zakładu. Przedstawiciele Wykonawcy powinni być wyposażeni w odzież ochronną, sprzęt ochrony osobistej oraz buty robocze.

Produkty
1. Wymiana drzwi w rozdzielniach zakładowych w ZP Inowrocław - 1 szt.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-04-22 10:00:00.0

Location

Fabryczna 4
88-101 Inowrocław

Category assortment

Construction materials

Buyer details

QEMETICA Soda Polska SPÓŁKA AKCYJNA
Fabryczna 4
88-101 Inowrocław
NIP: 5252382127

Contact details