Wykonanie robót remontowo-porządkowych w pomieszczeniach piwnicznych w budynku Lubuskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kazimierza Wielkiego 65

Notice description

Nazwa: Zadanie
Opis: Wykonanie robót remontowo-porządkowych w pomieszczeniach piwnicznych w budynku LUCS w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kazimierza Wielkiego 65
Ilość: 1 [usługa]

Opis i specyfikacja:
Szanowni Państwo,

informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.
Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.

Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku:
- niewystarczających środków na realizację zamówienia,
- zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.
Pod linkiem dostępna jest Instrukcja składania ofert dla Wykonawców.

W przypadku pytań: 
- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel………..........  
- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od  8:00 do 17:00.
tel. 22 101 02 02
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl

Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. 
Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Wymagania dodatkowe:
offer_value (Wartość oferty)
Oświadczenie sankcyjne (Oświadczam, że nie zachodzą w stosunku do mnie przesłanki wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
Oświadczenie odbycia wizji lokalnej (Oświadczam, że przed złożeniem oferty odbyłem wymaganą przez Zamawiającego wizję lokalną dokonania oględzin pomieszczeń objętych pracami remontowymi i warunkami technicznymi wykonania przedmiotu zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "TAK")

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-05-20 09:00:00.0

Category assortment

No category

Buyer details

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze

Contact details