Zielona gospodarka - szkolenia i doradztwo dla firm

Notice description

Powstaje w kontekście projektu:
FERS.01.03-IP.09-0074/24 - Zielona gospodarka - szkolenia i doradztwo dla firm

1) Usługa stanowiąca przedmiot zamówienia polega na świadczeniu usług rekrutacyjnych w celu pozyskania do projektu grupy docelowej, tj. 480 (słownie: czterysta osiemdziesiąt) - w tym 288 kobiet - pracowniczek i pracowników pochodzących z co najmniej 240 przedsiębiorstw: mikro, małych, średnich i dużych , z zastrzeżeniem postanowień rozdz. VIII pkt 3) i 4) Zapytania.
2) Grupa docelowa pracowników z Dużych Przedsiębiorstw stanowić może maksymalnie 40% tj. 192 osób w tym 116 kobiet.
3) Usługi rekrutacyjne powinny dotyczyć grupy docelowej:
A. z dużych przedsiębiorstw w liczbie maksymalnie 64 dużych przedsiębiorstw (średnio 3os/firmę);
B. z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (w tym spółdzielni i przedsiębiorstw społecznych): 176 (średnio 1-2 os/firmę).
4) Rekrutacja rozumiana jest jako aktywne działania merytoryczne niezbędne do pozyskania uczestniczek lub uczestników usług szkoleniowych oraz doradczych (o ile będzie taka potrzeba) obejmująca merytoryczną ocenę dokumentów, w tym:
a) kwalifikowalność osób do projektu zgodnie z definicją pracownika określoną w art. 3 ust. 3 ustawy o PARP,
b) oświadczenia pracownic lub pracowników przedsiębiorstwa o jednorazowym udziale w projekcie w ramach naboru „Zielone rekomendacje”.
5) Grupę docelową naboru stanowią przedsiębiorcy i ich pracownicy lub pracownice z mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw przy czym pracownicy lub pracownice dużych przedsiębiorstw nie mogą stanowić więcej niż 40% osób (pracowników) objętych wsparciem w projekcie.
6) Usługa winna uwzględniać wszystkie założenia projektowe wskazane w Rozdziale IV Zapytania ofertowego (z zastrzeżeniem liczby grupy docelowej, której liczbę określa pkt 1) niniejszego rozdziału) oraz w Regulaminie Rekrutacji stanowiącym Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego, w tym przede wszystkim:
a) okres realizacji projektu,
b) liczbę 21 dniowych rund rekrutacyjnych przyjmując jedną rundę na kwartał kalendarzowy
c) pierwszeństwo w otrzymaniu wsparcia – kryteria premiujące
d) liczbę pracownic i pracowników pochodzących z jednego przedsiębiorstwa.
7) Działania rekrutacyjne mogą obejmować wyłącznie pracownice lub pracowników, które/którzy na dzień przystąpienia do projektu są zatrudnione/zatrudnieni
w przedsiębiorstwie. Przez pracownicę lub pracownika należy rozumieć osobę,
o której mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wykonującą pracę na rzecz przedsiębiorcy.
8) W procesie rekrutacji konieczne będzie stosowanie narzędzi adekwatnych do grupy docelowej. Narzędzia powinny umożliwić dotarcie do przedsiębiorców, zachęcenie ich do uczestniczenia w Projekcie poprzez delegowanie Pracowników, zapoznanie z korzyściami jakie daje udział w projekcie, zapewnienie obiektywnej i rzetelnej oceny możliwości udziału w projekcie. Wykonawca powinien zapewnić mechanizmy gwarantujące prawidłową rekrutację grupy docelowej.
9) Działania rekrutacyjne powinny uwzględniać konieczność zapewniania równych szans (w tym równych szans kobiet i mężczyzn) oraz braku dyskryminacji
w odniesieniu do osób rekrutowanych.
10) Rekrutacja musi być prowadzona z wykorzystaniem kanałów dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami, a kanały komunikacji z potencjalnymi uczestniczkami lub uczestnikami powinny uwzględniać szczególne potrzeby osób
z niepełnosprawnościami.
11) Rekrutacja winna być prowadzona w sposób otwarty i transparentny w oparciu o Regulamin o którym mowa w pkt. 6 i poprzedzona aktywną kampanią informacyjno – promocyjną na terenie całego kraju.
12) Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie przedsiębiorcy (ich pracownicy) mający siedzibę na terenie Rzeczyspopolitej Polskiej.
13) Do udziału możliwe będzie zakwalifikowanie m.in. jedynie tych pracowników, którzy nie zostali objęci wsparciem w ramach projektów dofinansowywanych w ramach naboru „Zielone rekomendacje“.
14) Zamówienie realizowane jest w ramach następujących kodów Wspólnego Słownika Zamówienia (CPV).
2) Rozliczenia między Zamawiającym, a Wykonawcą odbywać będą się wyłącznie
w złotych polskich (PLN).
Szczegóły w treści zapytania ofertowego
Miejsce realizacji
Cała polska

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-03-12 07:00:00.0

Location

Kraj: Polska

Category assortment

Personal services

Buyer details

DGA S.A.
ul. TOWAROWA 37
61-896 Poznań
Województwo: wielkopolskie
Kraj: Polska
NIP: 7811010013

Contact details