Świadczenie usług animacyjnych w ramach projektów realizowanych przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług animacyjnych w ramach projektów realizowanych przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 2 (dwie) części:
Część 1: Pełnienie funkcji animatora społeczności lokalnej w ramach projektu pn. „Otwarty ogród na Świętojerskiej – odpoczynek i warsztaty” realizowanego przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego.
Część 2: Pełnienie funkcji animatora społeczności lokalnej w ramach projektu Spotkajmy się na Twardej w ogrodzie, realizowanego przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

26.02.2025 | 10:00


» Lokalizacja

00-217 Warszawa


» Kategoria asortymentowa

  • Inne

» Dane nabywcy

Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
ul. Konwiktorska 3/5
00-217 Warszawa
telefon: null
email: sekretariat@cps.srodmiescie.warszawa.pl
nip: 5252539741


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się