Dostawa odczynników, systemu kontroli, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów oraz dostawa i wdrożenie laboratoryjnego systemu informatycznego

» Opis zapytania

Dostawa odczynników, systemu kontroli, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów oraz dostawa i wdrożenie laboratoryjnego systemu informatycznego w tym:
Zadanie nr 1
Cz. 1. Dostawa odczynników do biochemii i z zakresu immunochemii wraz z dzierżawą dwóch zintegrowanych analizatorów biochemiczno- immunochemicznych.
Cz. 2. Dostawa pasków do analizy moczu wraz z dzierżawą dwóch aparatów.
Cz. 3. Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora RKZ
Cz. 4. Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora do oznaczeń z zakresu Koagulologii z backupem.
Cz. 5. Dostawa Laboratoryjnego Systemu Informatycznego.
Zadanie nr 2
Dostawa odczynników, systemu kontroli, kalibratorów i materiałów zużywalnych wraz
z dzierżawą dwóch analizatorów hematologicznych (5 diff) z podłączeniem do Laboratoryjnego Systemu Informatycznego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

06.03.2025 | 09:00


» Lokalizacja

78-100 Kołobrzeg


» Kategoria asortymentowa

  • Narzędzia i sprzęt laboratoryjny
  • Leki i produkty lecznicze

» Dane nabywcy

Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Ul. Łopuskiego 31-33
78-100 Kołobrzeg
telefon: null
email: Monika.derwisz@szpital.kolobrzeg.pl
nip: 6711030263


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się