Dostawa odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników PWiK Sp. z o.o. w Przemyślu - Pakiet XII

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży roboczej i ochronnej na potrzeby pracowników Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Przemyślu w zakresie ubrania roboczego ocieplanego (zimowego), typ szwedzki - 42 kpl. odzieży.
Wymagania konieczne dot. odzieży:
Materiał: 65% poliester, 35% bawełny, gramatura 270-300 g/m2 (dot. kurtki i spodni).
Wykonany z wysokiej jakości materiału, niegromadzące ładunków elektrycznych, nieelektryzujące się, kurczliwość nie większa niż 3%, możliwość prania w temp. 30º C Posiadający wkład ociepliny min. 180 g/m2
Kolor: niebieski
1) Wykonanie: kurtka dł. 3/4, z odczepianym kapturem, zapinana na zamek błyskawiczny (wysoka jakość zamka, kołnierz z wysoką stójką zapinaną pod szyją) i zatrzaski, zaopatrzona w 3 kieszenie zewnętrzne zamykane na zamek błyskawiczny. Na plecach logo PWiK (wzór poniżej tabelarycznego zestawienia) w kolorze białym i błękitnym (wysokość całego logo około 75 mm szerokość 165 mm. Wielkość liter w logo: napis PWIK wysokość: 22 mm. Napis PRZEMYŚL wysokość: 7mm).
2) spodnie typu „ogrodniczki” z 3 kieszeniami, kieszeń na piersiach zapinana na zamek błyskawiczny, nogawki zakończone prosto. Kurtka i spodnie ocieplone. Rozmiary: według tabeli rozmiarów.

Trwałość użytkowa odzieży: minimum 36 miesięcy.

Szczegóły zamówienia podane są Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Tryb przetargu: Zgodny z regulaminem otwarty

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

31.08.2023 | 12:00


» Lokalizacja

Przemyśl


» Kategoria asortymentowa

Brak sprecyzowanej kategorii

» Dane nabywcy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się