Usługa pośrednictwa w rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych oraz usługi cateringowe, restauracyjne i hotelarskie dla Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Notice description

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pośrednictwa w rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych oraz usługi cateringowe, restauracyjne i hotelarskie dla Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca w przypadku wyboru jego oferty jako najkorzystniejszej, zobowiązany będzie do ubezpieczenie się od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, o minimum wartości przedstawionej w Ofercie Wykonawcy, na cały okres realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia przed podpisaniem umowy polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia potwierdzającego (wraz z dowodem opłaty składki ubezpieczenia), że jest ubezpieczony zgodnie z powyższymi wymaganiami.
3. Zamawiający w nawiązaniu do dyspozycji art. 95 ustawy Pzp, informuje, że wymaga od Wykonawcy lub Podwykonawcy, żeby czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia były wykonywane przez osobę/osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na umowę o pracę
(w dowolnym wymiarze), w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Zamawiający za czynności bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu zamówienia, uznaje czynności w następującym zakresie: czynności w zakresie dokonywania rezerwacji miejsc noclegowych oraz usług cateringowych, restauracyjnych i hotelarskich.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z uprawnień określonych w art. 441 ustawy Pzp
tj. prawa opcji, polegającego na zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia na następujących zasadach:
1) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego oraz zagwarantowane środki finansowe;
2) wartość dodatkowego zamówienia nie może przekroczyć 30% wartości umowy brutto,
3) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa w dniu podpisania umowy, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać,
4) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe,
5) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w Ofercie Wykonawcy.
6) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w ust. 1. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych,
7) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości,
o której mowa w pkt 2 powyżej.
8) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji,
9) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości.
4. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz projektowania uniwersalnego, w szczególności z uwzględnieniem obowiązków wynikających z art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. 2024 r., poz. 1411 z późn. zm.).

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-03-13 11:00:00.0

Location

20-029 Lublin

Category assortment

Kitchen accessories
Equipment service and repair
Catering services
Food services
Hotels
Commercial restaurant equipment

Buyer details

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
plac Teatralny 1
20-029 Lublin
telefon: null
email: zamowienia@spotkaniakultur.com
nip: 7123290097

Contact details