ZU/024/2026/MP - Remont wentylacji i klimatyzacji na parterze budynku CA-3

Notice description

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam Zapytanie Ofertowe Nr ZU/024/2026/MP na „Remont wentylacji i klimatyzacji na parterze budynku CA-3” wraz z Załącznikami.
Zał. nr 6 - Standardy Techniczne Zamawiającego są dostępne są pod adresem: https://rafineriagdanska.pl/repository/51364/

UWAGA!
Projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do niniejszego zapytania ofertowego zostanie opublikowany do 3 dni roboczych przed terminem wyznaczonym na zakończenie zadawania pytań!

1. Oświadczenie o zachowania poufności:
Załącznik NR 2 zostanie przekazany do zainteresowanych Oferentów, po przesłaniu podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności stanowiącego Załącznik nr 7.

UWAGA! Tylko Oferent, który złoży niniejsze oświadczenie może otrzymać komplet załączników i wziąć udział w wizji lokalnej!

Oryginał oświadczenia, o którym mowa w powyższym akapicie:
· podpisany elektronicznie, należy przesłać na adres e-mail: mateusz.pikus@rafineriagdanska.pl, lub zamieścić na platformie zakupowej w module Pytań i Odpowiedzi do niniejszego zapytania ofertowego,
· podpisany w formie dokumentowej, należy przesłać na adres e-mail: mateusz.pikus@rafineriagdanska.pl,lub zamieścić na platformie zakupowej w module Pytań i Odpowiedzi do niniejszego zapytania ofertowego.

2. Wizja lokalna:
Udział w wizji lokalnej jest możliwy dopiero po wcześniejszym zapoznaniu się z dokumentami do zapytania ofertowego oraz przekazaniu oświadczenia o zachowaniu poufności.
Uczestnictwo w wizji lokalnej jest obligatoryjne dla każdego Oferenta.
Oferta Oferenta, który nie odbył obligatoryjnej wizji lokalnej, będzie podlegała odrzuceniu ze względów formalnych.

Wizja lokalna może odbyć się w terminie
od dnia 25.02.2026 r. do dnia 03.03.2026 r.
Termin wizji należy ustalić telefonicznie z: p. Grzegorz Miśkiewicz tel. 058 308 7030, tel. kom. 505001374, e-mail: grzegorz.miskiewicz@rafineriagdanska.pl

3. Warunek formalny:
Warunkiem formalnym uczestnictwa w zapytaniu ofertowym jest: przedstawienie Wykazu wykonanych w ostatnich 5 latach robót zgodnych z przedmiotem Zapytania Ofertowego wraz z podaniem ich wartości i dokumentami (protokołami, referencjami itp.) potwierdzającymi, że w/w Roboty zostały wykonane należycie – brak spełnienia warunku formalnego skutkuje odrzuceniem oferty!

4. Pytania:
Termin zadawania pytań
nie później niż do dnia 06.03.2026 r. do godz. 11:00. Pytania można zadawać tylko na Platformie Zakupowej.
Jednocześnie informujemy, że wszelkie pytania dotyczące zmian w załączonym projekcie umowy mogą być zadawane tylko w w/w terminie składania pytań. Po złożeniu Ofert nie mogą być wprowadzane żadne zmiany do umowy!

5. Składanie ofert:
Oferty można składać tylko na Platformie Zakupowej
do dnia 17.03.2026 r., do godz. 10:00. Przesłanie danych w innej formie może skutkować odrzuceniem Oferty.
Jednocześnie zwracamy uwagę, aby składając Ofertę przestrzegać podziału na: Ofertę merytoryczną i Ofertę Handlową. W części Handlowej należy zamieścić tylko jeden dokument, tj. Załącznik Nr 4 Formularz Ofertowy – Handlowy. Umieszczenie dokumentów Oferty w innym układzie może spowodować odrzucenie Oferty.

Z poważaniem
Mateusz Pikus
Organizator Zapytania Ofertowego/Przewodniczący Komisji Wyboru Kontrahenta

Produkty
1. Remont wentylacji i klimatyzacji na parterze budynku CA-3 - 1 usługa

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-03-17 09:00:00.0

Location

ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk

Category assortment

Cooling and heating devices

Buyer details

Rafineria Gdańska Sp. z o.o.
ul. Elbląska 135
80-718 Gdańsk
NIP: 5832850390

Contact details