Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych

Notice description

1. Przedmiot zamówienia: Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
-wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych do oznaczania różnych rodzajów pojazdów – samochodowe: jednorzędowe i dwurzędowe, zwyczajne, tymczasowe i indywidualne, motocyklowe (ciągnikowe): zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe, Motorowerowe: zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe.
ablice muszą być wykonane zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz.U z 2024 r., poz. 1709),
Odbiór i kasacja starych tablic rejestracyjnych zwracanych do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Ełku.
Zamówienie obejmuje dostarczenie wykonanych tablic do magazynu Starostwa Powiatowego w Ełku oraz odbiór tablic starych tablic rejestracyjnych z tego magazynu i ich kasację w sposób uniemożliwiający ich ponowne użycie .

Liczba sztuk:
Samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe: zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe: 30 000 szt.
Motocyklowe, (ciągnikowe): zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe: 1 800 szt.
Motorowerowe: zwyczajne, tymczasowe, indywidualne i zabytkowe: 450 szt.

Make an offer

Time limit for receipt of tenders

2026-01-05 09:00:00.0

Location

Marszałka Józefa Piłsudskiego 4
19-300 Ełk
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska

Category assortment

Office accessories
Information and signalling elements

Buyer details

Powiat Ełcki
Marszałka Józefa Piłsudskiego 4
19-300 Ełk
Województwo: warmińsko-mazurskie
Polska

Contact details