INIS Sp. z o.o.

https://www.inis.pl/

Adres

ul. Kościelna 6

44-200 Rybnik

Kontakt

+48...(Pokaż)

biu...(Pokaż)

NIP

PL 6423128785

Krótka charakterystyka firmy

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej SARE S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 12 lat zajmujemy reklamą w Internecie.
Firma INIS znalazła się dwukrotnie w rankingu Deloitte Technology Fast50 Central Europe. Zestawienie obejmuje najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej działające w branży TMT (Technologia, Media & Telekomunikacja).
Wiemy, jak wykorzystać e-mail marketing w działaniach każdego przedsiębiorcy. Wykorzystując e-mail marketing w bieżącej działalności przedsiębiorstwa czy organizacji, mamy możliwość prostej i – co najważniejsze – szybkiej komunikacji. Jest przydatny we wszystkich sytuacjach wymagających przekazania ważnej informacji dużej grupie osób w określonym czasie. Specjalizujemy się w kampaniach mailingowych do baz zewnętrznych precyzyjnie targetowanych w oparciu o intencje zakupowe oraz zachowana użytkowników w sieci. Wszystko to za sprawą naszego autorskiego systemu do targetowania kampanii Data Driven Mailing. Dzięki niemu możemy trafiać z konkretną ofertą do użytkowników, którzy mogą stać się Państwa klientami.
Pomagamy także w budowaniu bazy do newslettera i generowaniu wartościowych leadów.
Zapewniamy, iż bazy mailingowe na które zostanie zrealizowana wysyłka zostały pozyskane i są użytkowane zgodnie z rozporządzeniem RODO. Pełna odpowiedzialność prawna za wysyłkę jest po naszej stronie.