Dostawa akcesoriów komputerowych.

Opis zapytania

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych.
2.Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia:
1)2 szt. kabli HDMI;
2)10 szt. taśmy klejącej materiałowej scenicznej;
3)20 szt. ringu antypoślizgowego do mikrofonu;
4)1000 szt. opasek zaciskowych;
5)50 szt. kabla sieciowego Ethernet LAN (o długości Minimum 3 metry, nie więcej niż 4 metry);
6)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości Minimum 5 metrów, nie więcej niż 6 metrów
7)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 7 m, nie więcej niż 8 m);
8)50 szt. kabla sieciowego Ethernet Lan (o długości minimum 10 m, nie więcej niż 12 m);
9)100 szt. rzepa do kabli (taśma z rzepem z przelotką);
10)10 szt. rzepa do kabli (taśma z rzepem na rolce);
11)25 szt. taśm do drukarki DYMO;
12)1000 szt. wtyków 8P8C;
13)2 szt. skrzyń transportowych;
14)1 kpl. zestawu narzędziowego w walizce;
15)5 szt. kabla HDMI 5 m;
16)5 szt. kabla HDMI 10 m;
17)5 szt. dysków zewnętrznych SSD 2TB;
18)1 szt. grabbera HDMI do USB;
19)2 szt. przedłużacza na bębnie;
20)2 szt. stojaka na projektor;
21)30 szt. słuchawek USB nausznych;
22)5 szt. przejściówek USB-C-HDMI;
23)2 kpl. konwertera HDMI na LAN na HDMI;
24)1 szt. ekranu projekcyjnego 16:9 ze statywem;
25)1 szt. projektora;
3.Wymagania techniczne oraz szczegółowe informacje, określone są w treści Opisu przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ.
4.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty minimum 24 miesięcznym okresem gwarancji.
5.Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie do 14 dni od dnia zawarcia Umowy.
6.Wykonawca oświadcza, że oferowany Sprzęt w dniu podpisania Protokołu Odbioru Sprzętu nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub ze sprzedaży.
7.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu będącego przedmiotem umowy do budynku Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, we własnym zakresie, na swój koszt i ryzyko, w godzinach urzędowania Zamawiającego tj. od godziny 7.30 do 15.30 w Dni robocze.
8.Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia Sprzętu wraz ze sporządzonymi w języku polskim: kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi oraz innymi dokumentami niezbędnymi do przejęcia sprzętu do używania lub wskazania ogólnodostępnej strony producenta z najnowszymi dostępnymi wersjami instrukcji/dokumentacji. W przypadku, gdy instrukcja obsługi/dokumentacja nie jest dostępna w języku polskim Zamawiający dopuści instrukcję/dokumentację w języku angielskim
9.W przypadku, gdy z kart gwarancyjnych wynikają korzystniejsze dla Zamawiającego warunki gwarancji niż przewidziane w umowie, mają one zastosowanie do umowy.
10.Wykonawca, niezależnie od gwarancji, ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne sprzętu.
11.Wszelkie koszty związane z wykonaniem obowiązków wynikających z gwarancji pokrywa Wykonawca.
12.Szczegółowe warunki gwarancji zostały opisane w treści Załącznika nr 3 do SWZ stanowiącego Istotne Postanowienia Umowy.
13.Szczegółowe warunki realizacji zamówienia znajduje się w treści Istotnych postanowień umowy – stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.

Złóż ofertę

Termin składania ofert

2025-12-30 10:00:00.0

Lokalizacja

20-027 Lublin

Kategoria asortymentowa

Artykuły papiernicze
Nośniki danych
Kable, przewody
Materiały wiążące i łączenia
Materiały wykończeniowe, farby, posadzki
Narzędzia montażowe i demontażowe
Walizki i torby
Odtwarzacze i urządzenia multimedialne
Sprzęt audio
Sprzęt fotograficzny
Sprzęt video
Infrastruktura i urządzenia sieciowe
Infrastruktura telekomunikacyjna
Sprzęt, akcesoria komputerowe i części

Dane nabywcy

Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii
ul. M. Karłowicza 4
20-027 Lublin
telefon: null
email: andrzej.danaj@lcit.lubelskie.pl
nip: 7123412672

Dane kontaktowe