Dostawa, montaż i uruchomienie astronomicznych odbiorników radiowych do Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gmina Wińsko: Zadanie 1. Dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego radioteleskopu do obserwacji radiowych słońca i innych obiektów astrofizycznych dla Ośrodka Edukacji Astronomicznej Uniwersytetu Wrocławskiego w Białkowie. Zadanie 2. Dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego interferometru radiowego do prowadzenia obserwacji wybranych obiektów astronomicznych dla Ośrodka Edukacji Astronomicznej Uniwersytetu Wrocławskiego w Białkowie

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie astronomicznych odbiorników radiowych do Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gmina Wińsko realizowana w dwóch zadaniach, tj.:
Zadanie 1. Dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego radioteleskopu do obserwacji radiowych słońca i innych obiektów astrofizycznych dla Ośrodka Edukacji Astronomicznej Uniwersytetu Wrocławskiego w Białkowie.
Zadanie 2. Dostawa, instalacja i uruchomienie kompletnego interferometru radiowego do prowadzenia obserwacji wybranych obiektów astronomicznych dla Ośrodka Edukacji Astronomicznej Uniwersytetu Wrocławskiego w Białkowie

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5a i 5b do SIWZ – Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Zadania 1 i 2.
Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia oraz płatności określa załącznik nr 6a i 6b do SIWZ –Wzór umowy odpowiednio dla Zadania 1 i 2.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

12.10.2020 | 10:00


» Lokalizacja

pl. Uniwersytecki 1
Wrocław 50-137
Województwo: dolnośląskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt audio

» Dane nabywcy

Uniwersytet Wrocławski
pl. Uniwersytecki 1
Wrocław 50-137
Województwo: dolnośląskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się