Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli pracujących w szkołach/ placówkach systemu oświaty w województwie małopolskim w branży administracyjno-usługowej, w obszarze elektryczno-elektronicznym, w obszarze mechaniczno-górniczo-hutniczym, w obszarze turystyczno-gastronomicznym.

» Opis zapytania

Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części zamówienia:

Część nr 1 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych trzy/dwu semestralnych dla 1 nauczyciela na kierunku „Reklama i public relations dla nauczycieli” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 2 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych trzy/dwu semestralnych dla 3 nauczycieli na kierunku „Przedsiębiorczość dla nauczycieli” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2021.

Część nr 3 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu semestralnych dla 1 nauczyciela na kierunku „Analiza danych – Data Science” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2021.

Część nr 4 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu semestralnych dla 2 nauczycieli na kierunku „Systemy baz danych” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów 1 osoba w roku 2020 i 1 osoba w roku 2021.

Część nr 5 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu semestralnych dla 10 nauczycieli na kierunku „Programowanie aplikacji biznesowych” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 6 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu semestralnych dla 1 nauczyciela na kierunku „Informatyka – projektowanie, programowanie i eksploatacja systemów” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020

Część nr 7 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu/trzy semestralnych dla 1 nauczyciela na kierunku „Doradztwo zawodowe i personalne” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 8 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu/trzy semestralnych dla 1 nauczyciela na kierunku „Programowanie sterowników przemysłowych” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 9 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu/trzy semestralnych dla 6 nauczycieli na kierunku „Budowa i eksploatacja pojazdów elektrycznych i hybrydowych” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 10 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dwu semestralnych dla 2 nauczycieli na kierunku „Dietetyka” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Część nr 11 - usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych trzy semestralnych dla 9 nauczycieli na kierunku „Nauczanie przedmiotów zawodowych w ramach branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej (HGT)” ewentualnie na innym kierunku o tematyce pokrewnej. Rozpoczęcie realizacji studiów w roku 2020.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

29.09.2020 | 08:00


» Lokalizacja

Wyspiańskiego 13
Nowy Sącz 33-300
Województwo: małopolskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Studia

» Dane nabywcy

Miasto Nowy Sącz - Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości
Wyspiańskiego 13
Nowy Sącz 33-300
Województwo: małopolskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się