Przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej na terenie województwa lubelskiego na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej na terenie województwa lubelskiego na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020, realizowanej za pomocą zróżnicowanych środków społecznego komunikowania. Powszechny Spis Rolny będzie prowadzony w całej Polsce od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu w dniu 1 czerwca 2020 r. Kampania popularyzująca PSR 2020 ma na celu zbudowanie wśród użytkowników gospodarstw rolnych świadomości o celach spisu i obowiązku spisowym, ze szczególnym uwzględnieniem samodzielnego spisania się za pośrednictwem aplikacji internetowej na stronie spisrolny.gov.pl.
Nie przewiduje się działań wykonawcy polegających na opracowaniu koncepcji, strategii, projektowaniu, kreowaniu - z wyjątkiem umiejętności rozplanowania działań w czasie oraz doboru narzędzi wskazanych przez zamawiającego. Działania wykonawcy ograniczają się do wykorzystania gotowych, udostępnionych przez zamawiającego materiałów reklamowych i marketingowych związanych z wizerunkiem spisu i statystyki publicznej zgodnych z księgą identyfikacji wizualnej.
Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

31.07.2020 | 07:00


» Lokalizacja

ul. Stanisława Leszczyńskiego 48
Lublin 20-068
Województwo: lubelskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi marketingowe i PR

» Dane nabywcy

Urząd Statystyczny w Lublinie
ul. Stanisława Leszczyńskiego 48
Lublin 20-068
Województwo: lubelskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się