Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego polegające na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości zimowej, załadunku materiałów uszorstniających w sezonie zimowym 2020/2021 na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie oraz Obwodu Drogowego w Mirosławicach, w podziale na 12 zadań

» Opis zapytania

Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego polegające na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości zimowej, załadunku materiałów uszorstniających w sezonie zimowym 2020/2021 na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie oraz Obwodu Drogowego w Mirosławicach, w podziale na 12 zadań:
Zadanie 1 Usługa w ramach zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową dla bazy w Obwodzie Drogowym w Sulimowie, w ilości do 100 godz.
Zadanie 2 Usługa w ramach zimowego dróg powiatowych ładowarką kołową na terenie gminy Długołęka – dla bazy wyłonionej w oddzielnym przetargu, w ilości do 100 godz.
Zadanie 3 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 8 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 4 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 12 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 5 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka i Czernica (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 6 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie w gminie Siechnice i Żórawina (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 7 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie w gminie Siechnice i Żórawina (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 8 Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 115 godz.
Zadanie 9 Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Czernica i Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 115 godz.
Zadanie 10 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w rejonie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach (nośnik oraz pług i piaskarka Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 11 Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w rejonie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach (nośnik oraz pług i piaskarka Wykonawcy), w ilości do 280 godz.
Zadanie 12 Usługa dotycząca zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową – dla bazy w Obwodzie Drogowym w Mirosławice, w ilości do 100 godz.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

14.07.2020 | 13:00


» Lokalizacja

ul. Kościuszki 131
Wrocław 50-440
Województwo: dolnośląskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Inne usługi komunalne i środowiskowe

» Dane nabywcy

Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego
ul. Kościuszki 131
Wrocław 50-440
Województwo: dolnośląskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się