Podział lokali nr 4 i 4a w budynku przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 w Inowrocławiu

» Opis zapytania

Nazwa: Podział lokali nr 4 i 4a w budynku przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 w Inowrocławiu
Opis:
Ilość: 1 [komplet]

Wymagania dodatkowe:
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:

Podział lokali nr 4 i 4a w budynku przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 24 w Inowrocławiu
Mieszkanie 4: POKOJE (demontaż drzwi i zamurowanie dwóch otworów w ścianie podłużnej na przedpokój oraz obłożenie muru od strony przedpokoju płytą g-k gr. 9,5 mm na kleju (zamiast tynku), przesunięcie otworu drzwiowego w ściance między pokojami  wykucie nowego otworu na nowe drzwi do pokoju z osadzeniem ościeżnicy, montaż nowych drzwi z korytarza do pokoi, skrócenie ścianki działowej między pokojami, zerwanie ze ścian starych tapet i przygotowanie powierzchni pod malowanie, wykonanie gładzi gipsowych, malowanie sufitów w pokojach, wymiana podłóg z paneli)
PRZEDPOKÓJ (wykucie otworu na nowe drzwi wejściowe z klatki schodowej, wykucie otworu na przejście do części socjalnej (kuchnia łazienka), wykonanie nadproża nad nowymi drzwiami wejściowymi oraz nad przejściem, uzupełnienie obróbek tynkarskich na ościeżach, wykonanie nowej ścianki wyznaczającej granice przedpokoju w technologii g-k, pogrubienie przegrody między mieszkaniowej, wykonanie podejścia i montaż nowego grzejnika - do istniejącego rurociągu, wykonanie gładzi na ścianach przedpokoju, malowanie ścian i sufitów, wymiana posadzki w przedpokoju na wykładzinę PCV lub panele)
ŁAZIENKA (zerwanie posadzki, skucie podwyższenia rozbiórka istniejącej ścianki graniczącej z kuchnią, montaż nowej ścianki przesuniętej w kierunku kuchni (powiększenie pow. łazienki), wygrodzenie z powierzchni kuchni pomieszczenia na łazienkę za pomocą ścianek g-k gr. 12 cm z zastosowaniem płyt gr. 12,5 mm,  wymiana i rozprowadzenie rurociągów z.w., c.w. i kanalizacyjnego z istniejącego przyłącza, wymiana wyposażenia łazienki, licowanie ścian łazienki płytkami glazurowanymi do wysokości 2,0 m, montaż grzejnika drabinkowego, wykonanie wentylacji-kratka, malowanie ścian i sufitu, wykonanie posadzki z płytek terakota w łazience, wymiana drzwi do łazienki)
KUCHNIA (doprowadzenie instalacji wod.-kan. i gazowej, montaż zlewozmywaka i kuchenki gazowej, ułożenie posadzki z pcv (na istniejącym panelu), zeskrobanie farby i tapety ze ścian, gładzie na ścianach i suficie w kuchni, osadzenie kratki wentylacyjnej, malowanie ścian i sufitu).

Mieszkanie 4a: PRZEDPOKÓJ (wykucie otworu z korytarza do łazienki, likwidacja istniejącego otworu drzwiowego do łazienki, obróbka ościeży przy nowych drzwiach, osadzenie drzwi wewnętrznych od korytarza do łazienki, rozbiórka przegrody poprzecznej w istniejącym przedpokoju, wymiana podłogi na wykładzinę PCV lub panel drewnopodobny, malowanie ścian i sufitu w powstałym przedpokoju) POMIESZCZENIE KUCHNI PREZNACZONEGO NA POKÓJ (demontaż instalacji gazowej i częściowo wod.- kan.i gazowej,  przygotowanie powierzchni ścian ( opalenie farby olejnej, skrobanie starych powłok malarskich), obudowa trasy rurociągów prowadzących z mieszkania nr 4 w technologii g-k, wykonanie gładzi na ścianach, wykonanie obudowy rurociągów  malowanie ścian i sufitów, wykonanie posadzki w wykreowanym pokoju z paneli drewnopodobnych)

Szczegółowy zakres robót zawiera dokumentacja projektowa i przedmiary robót.

GWARANCJA: 36 miesięcy
TERMIN: 30 dni od przekazania terenu


Szanowni Państwo,
informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel……….......... - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

06.05.2020 | 12:00


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Inne

» Dane nabywcy

Urząd Miasta Inowrocławia


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

Bądź na bieżąco z zapytaniami ze swojej branży
 

Zapytania ofertowe z kategorii Inne z ostatnich 10 dni.