Usługa noclegowa z usługą wyżywienia (śniadanie) w terminie 08-11.03.2020 r. dla 1 osoby we Wrocławiu.

» Opis zapytania

Nazwa: usługa noclegowa z usługą wyżywienia (śniadanie) w terminie 08-11.03.2020 r. dla 1 osoby we Wrocławiu
Opis: kwota brutto za całość zamówienia
Ilość: 1 [usługa]

Wymagania dodatkowe:
Odległość (Zamawiający sprawdzi odległość od swojej siedziby wg Map Google). Maksymalną ilość punktów otrzyma oferta z najbliższą lokalizacją, pozostałe proporcjonalnie mniej
)
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, jako Beneficjent programu Narodowej Agencji Wymiany Artystycznej (NAWA) w ramach projektu pt. „Wschodnia Akademicka Platforma Artystyczna” ogłasza postępowanie na wyłonienie Wykonawcy usług noclegowych z usługą wyżywienia (śniadanie) w terminie 08-11.03.2020 r. dla 1 osoby we Wrocławiu.
Szczegóły dotyczące usługi:Nocleg w pokoju 1 – osobowym, w terminie 08-11.03.2020 r.,Śniadania wliczone w cenę noclegów.Śniadania w restauracji znajdującej się w tym samym budynku co hotel.

informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.
Oferty należy składać w formie elektronicznej poprzez platformę zakupową: https://platformazakupowa.pl/pn/amuz_wroc do dnia 05.03.2020 r. do godz. 15.00.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel 71 31 00 563 Magdalena Pudełko- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

05.03.2020 | 15:00


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Usługi cateringowe
  • Usługi hotelarskie

» Dane nabywcy

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego We Wrocławiu


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się