zapytanie ofertowe na remont oznakowania poziomego, polegający na odnawianiu oznakowania poziomego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański w 2020 r.

» Opis zapytania

opis w specyfikacji

Wymagania dodatkowe:
Siedziba lub baza Wykonawcy znajduje się w promieniu nie większym niż 25 km do granic administracyjnych Pruszcza Gdańskiego ()
offer_value (Wartość oferty)
Zamawiając nie dopuszcza do wykonywania przedmitu niniejszego zapytania przez podwykonawców ()

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
W imieniu Burmistrza Pruszcza Gdańskiego informujemy o postępowaniu wszystkich solidnych Wykonawców. Postępowanie to prowadzone jest przez Zamawiającego w trybie art. 4 pkt. 8 ustawy PZP i ma na celu uzyskanie ofert na remont oznakowania poziomego, polegający na odnawianiu oznakowania poziomego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański w 2020 r.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

27.01.2020 | 23:59


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Inne

» Dane nabywcy

Gmina Miejska Pruszcz Gdański


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się