Spedycja i transport materiałów informacyjno-promocyjnych oraz produktów spożywczych wysokiej jakości na targi FHA – Food and Beverage 2020.

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest spedycja i transport materiałów informacyjno-promocyjnych oraz produktów spożywczych wysokiej jakości na targi FHA – Food and Beverage 2020, które odbędą się w dniach 31 marca – 3 kwietnia 2020 r. w Singapurze.
2. Zamawiający zleca a Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usług, polegających na:
1) przyjęciu do magazynu znajdującego się na terenie lub w okolicach Warszawy produktów spożywczych wysokiej jakości oraz materiałów informacyjno-promocyjnych, zwanych dalej „towarami”,
2) ułożeniu na paletach, ofoliowaniu oraz magazynowaniu w warunkach pozwalających na prawidłowe przechowywanie produktów spożywczych (produkty wymagające składowania w temperaturze kontrolowanej do 4º C) oraz materiałów informacyjno-promocyjnych,
3) transporcie towarów z magazynu do Singapuru,
4) organizacji odprawy celnej towarów oraz zapewnieniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji do wykonania zlecenia,
5) dostarczeniu towarów na targi FHA - Food and Beverage 2020, które odbędą się w dniach 31 marca - 3 kwietnia 2020 r. w Singapurze i ich rozładunku na stoisku Zamawiającego nr 5D3-01 zlokalizowanym w hali 5.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

10.01.2020 | 10:30


» Lokalizacja

ul. Wspólna 30
Warszawa 00-930
Województwo: mazowieckie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Inne

» Dane nabywcy

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
ul. Wspólna 30
Warszawa 00-930
Województwo: mazowieckie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się