Zapytanie ofertowe na realizację zamówienia ławek na potrzeby małej architektury miasta Szklarska Poręba

» Opis zapytania

Nazwa: Zamówienie
Opis: według załącznika
Ilość: 1 [usługa]

Wymagania dodatkowe:
offer_value (Wartość oferty)

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
W imieniu Burmistrza miasta Szklarska Poręba informujemy o postępowaniu wszystkich solidnych Wykonawców. Postępowanie to prowadzone jest przez Zamawiającego w trybie art. 4 pkt. 8 ustawy PZP i ma na celu uzyskanie ofert na zamówienie ławek na potrzeby małej architektury miasta Szklarskiej Poręby wraz z usługą transportowąZastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk w prawym dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel. 75 75 47 732- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

09.12.2019 | 12:00


» Lokalizacja» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Materiały konstrukcyjne
  • Pozostałe prace budowlano-remontowe

» Dane nabywcy

Urząd Miasta Szklarska Poręba


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się