Produkcja pokrowców na walizki z grafiką i logo PLK (3 rozmiary) + transport

» Opis zapytania

Produkcja pokrowców na walizki z grafiką i logo PLK (3 rozmiary) + transport.
Pokrowiec na walizkę: materiał poliester+spandex rozciągliwy dostosowujący się do kształtu walizki (skład: 77% poliester i 23% elastan; gramatura 300 g/m² +/- 5%), nadruk full color (sublimacja; grafika zgodnie z projektem przekazanym Wykonawcy przez Zamawiającego), zapięcie na rzep, otwory na rączki (od góry i z boku). Można prać w pralce.
Ilość: ogółem 600 szt. w podziale na 3 rozmiary: - 200 szt. x S - 18-22" - rozmiar kabinowy, - 200 szt. x M - 23-26", - 200 szt. x L - 27-31".
Pakowanie: pojedynczo w woreczek foliowy.

W załączeniu OPZ.
Wykonawca zobowiązany jest do załączenia wypełnionego i podpisanego Oświadczenia Wykonawcy dot. zapoznania się z klauzulą informacyjną zawartą w § 17 OWU.

Powyższe oświadczenia winny być podpisane zgodnie z zasadami reprezentacji bądź zgodnie z posiadanym pełnomocnictwem, które należy dołączyć do Oświadczeń.

Do realizacji zamówienia zastosowanie mają zapisy załączonych OWU.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.04.2019 | 12:00


» Lokalizacja

/PKP Polskie Linie Kolejowe S.A./Zarząd/Pion ds. finansowych i ekonomicznych/Centrala IF/ILG Biuro Logistyki/ILG Z-ca dyr. 2/ILG SSP ds. zam niskocen or ele proc zak, Brak danych, Brak danych


» Kategoria asortymentowa

  • Inne
  • Opakowania dekoracyjne
  • Opakowania przemysłowe

» Dane nabywcy

/PKP Polskie Linie Kolejowe S.A./Zarząd/Pion ds. finansowych i ekonomicznych/Centrala IF/ILG Biuro Logistyki/ILG Z-ca dyr. 2/ILG SSP ds. zam niskocen or ele proc zak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się