Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego wyposażenia do pracowni gastronomicznej: zestawu kelnerskiego, zestawu barmańskiego i zestawu do dekoracji stołów, potraw i carvingu, w ramach projektu pn.: Szkolnictwo zawodowe – dobry start na rynku pracy współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe.
Zamawiający zgodnie z art. 36aa ust.1 ustawy dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części jak poniżej:
Część nr 1 zamówienia –zestaw kelnerski w tym: a) wózek kelnerski szt 1, b) pomocnik kelnerski szt 1, c) warnik do wody szt 1, d) zestaw szkła , w którego skład wchodzi: -6 kieliszków do wódki 60 ml -6 kieliszków do wina białego 200 ml -6 kieliszków do wina czerwonego 360ml, -6 kieliszków do szampana 180ml, -6 kieliszków do wody 480ml, -6 szklanek do whisky/ soków/ wody 250ml, -6 szklanek typu long drink 350ml e) zestaw sztućców składającego się z 30 części (komplet na 6 osób) : -nóż 6 szt., -widelec 6 szt., -łyżka 6 szt., -widelec do ciasta 6 szt., -łyżeczka 6 szt. f) zastawa stołowa- serwis obiadowo na 6 osób - skład kompletu: -talerz płytki obiadowy – 6 szt., -talerz głęboki obiadowy - 6 szt., -talerz płytki zakąskowy – 6 szt., -2 duże półmiski, -2 mniejsze półmiski, -2 średnie salaterki, -2 duże salaterki, -waza, - 2 patery dwupoziomowe g) bielizna stołowa: -obrusy 4 szt, -serwety 4 szt, - serwetki, - moltony 2 szt h) zestaw do serwowania potraw: -sztućce 2 kompl. 4 szt, -deski do serwowania serów z akcesoriami 1 kompl., - kociołek do serwowania gulaszu 2 szt, -miseczki do dipów 12 szt, - komplet do fondue czekoladowego
Część nr 2 zamówienia –zestaw barmański, w tym: a) hocker barowy 6 szt., b) sokowirówka 2 szt., c) mikser 2 szt., d) zestaw barmański: shaker, miarka, sitko barmańskie 2 zestawy, e) naczynia (urządzenia) do sporządzania napojów: -czajnik elektryczny 3 szt, -spieniacz do mleka, -kafetiera aluminiowa, - blender dzbankowy f) zestaw szkła: -szklanki do whiskey 12 szt, -szklanki do long drinków 12 szt., - kieliszki do martini 12 szt., -szklanki-kieliszki do piwa 12 szt., -tumbler 12 szt., -pokale do piwa 12 st. g) zestaw do serwowania kawy i herbaty na 12 osób - skład kompletu:
-dzbanek do zaparzania kawy/ herbaty, -filiżanka 0,20 ml x 12 szt. -spodek pod filiżankę x 12 szt. -talerzyk płytki deserowy x 12 szt. -mlecznik 3 szt -cukiernica 3 szt h) ciśnieniowy ekspres do kawy 1 szt. i) zmywarka do szkła 1 szt. j) kostkarka do lodu 1 szt.
Część nr 3 zamówienia-zestaw do dekoracji stołów, potraw i carvingu, w tym: a) zestaw do dekoracji potraw 2 zestawy: -temperówka do warzyw i owoców z co najmniej trzema końcówkami, -nóż do małej spirali, -nóż do dużej spirali b) zestaw do dekoracji stołów: - obrączki 12 szt., - serwety płócienne białe gładkie 30x30-6 szt., 40x40- 6 szt., 50x50- 6 szt. c) zestaw do carvingu- 80 elementów: -noże do cięcia, -do rzeźbienia, -wycinarki o różnych kształtach, -noże do kulek, -noże w kształcie "V", -noże okrągłe, -dekoratory, -obieraczki, -noże karbowane, -inne narzędzia do carvingu
Zamawiający wymaga aby wszystkie urządzenia były fabrycznie nowe, nieużytkowane. Przedmiot zamówienia nie może pochodzić z żadnych pokazów ani wystaw, nie będzie także obciążony prawami na rzecz osób trzecich i nie będzie naruszał praw osób trzecich oraz będzie spełniał wymogi prawa polskiego i europejskiego.
Dostawa przedmiotu zamówienia w zakresie każdej z części winna być jednorazowa i kompletna – zgodna z zakresem określonym w pkt.3.3 SIWZ. W przypadku dostawy niekompletnego przedmiotu zamówienia Zamawiający jest uprawniony do odmowy odbioru przedmiotu umowy.
Wykonawca dostarczy wraz z zamówieniem wymaganą do obsługi instrukcje w języku
polskim.
Wykonawca udzieli gwarancji jakości na okres zgodny z opisem przedmiotu zamówienia, treścią umowy oraz wynikającej z oferty Wykonawcy na dostarczony sprzęt i na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 67 ust.1 pkt. 6 i 7 ustawy.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

10.08.2018 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • AGD Małe
  • Akcesoria kuchenne
  • Meble
  • Pozostałe elementy wyposażenia pomieszczeń

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się