Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu w ramach projektu pn. ,, Zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego na terenie Miasta Nowego Sącza oraz rozszerzenie oferty dodatkowej ośrodków wychowania przedszkolnego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 10.1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

» Opis zapytania

I. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu w roku szkolnym 2018/2019 w ramach projektu pn. ,,Zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego na terenie Miasta Nowego Sącza oraz rozszerzenie oferty dodatkowej ośrodków wychowania przedszkolnego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 10.1.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
II. Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla dzieci oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu w wieku 3-6 lat, na które składają się: śniadanie, obiad i podwieczorek, w ilości maksymalnie 50 sztuk dziennie.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

13.08.2018 | 13:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi gastronomiczne

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się