DOSTAWA ŚRODKÓW I ARTYKUŁÓW HIGIENY OSOBISTEJ - sprawa 24/2018

» Opis zapytania

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków i artykułów higieny osobistej, zgodnie z wymaganiami i w ilościach określonych w formularzu ofertowym a także zakresem dostaw określonym przez Zamawiającego oraz na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Umowy.
2. Zakres, ilość i rodzaj przedmiotu zamówienia:
1 Mydło toaletowe kg 2 497
2 Środek do mycia rąk kg 5 700
3 Krem do rąk /50g/ szt. 13 200
4 Pasta do obuwia /40g/ kg 330
5 Żel do kąpieli (200ml) szt. 400
6 Kubek do mycia zębów szt. 500
7 Pudełko na mydło szt. 500
8 Szczotka do rąk szt. 500
9 Szczoteczka do zębów szt. 500
10 Saszetka na środki higieny szt. 500
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) MYDŁO TOALETOWE – ma posiadać właściwości nawilżające z kremem i witaminami, ma charakteryzować się dobrymi właściwościami myjącymi i ochronnymi, delikatne dla skóry, chroniące przed wysuszeniem, niepowodujące podrażnień, o przyjemnym zapachu charakterystycznym dla użytej kompozycji zapachowej oraz posiadać PH neutralne dla skóry nie mniejsze niż 5,5.
Wymagane normy:
- wilgotność 12,0-14,5%;
- wolne kwasy tłuszczowe max 0,25%;
- zawartość chlorków max 0,60%;
- konserwanty 0,020-0,035%;
- glicerol 1,5-3,0%;
- zawartość kwasów tłuszczowych 75-78,5%;
- ekstrakty roślinne (np. oliwkowe).
Mydło – pojedyncza kostka o wadze netto 100g, przeznaczona do sprzedaży detalicznej, zapakowana indywidualnie.
2) ŚRODEK DO MYCIA RĄK - powinien skutecznie usuwać szczególnie silne zabrudzenia typu: smoła, asfalt, tłuszcz, smar, olej, farba, lakier, sadza oraz zawierać niejonowe środki powierzchniowo czynne i mydło; zawartość substancji myjących powinna wynosić powyżej 24%. Powinien zawierać dodatki zapobiegające rozwojowi mikroorganizmów oraz sorbenty mineralne chłonące i wspomagające usuwanie brudu o tłustym charakterze oraz minerały ścierne wspomagające usuwanie uporczywego brudu; składniki zapobiegające wysuszaniu skóry i łagodzące stany zapalne; środek ten powinien również pomagać zachować naturalne pH, dokładnie oczyszczać skórę, pozostawiając ją czystą i zdrową, a także tworzyć na skórze niewidzialną powłokę ochronną.
Opakowanie przeznaczone do sprzedaży detalicznej, polipropylenowy z zakręcaną pokrywką (gwintowaną), waga netto produktu 500g.
3) KREM DO RĄK /50g/ - ma posiadać konsystencję białej, jednorodnej, gładkiej, lśniącej emulsji; ma łatwo się wchłaniać, nawilżać i natłuszczać skórę, nie pozostawiając uczucia tłustości i lepkości na skórze. Musi posiadać właściwości regenerujące, wygładzające i łagodzące podrażnienia, a zawarte w nim składniki mają przeciwdziałać efektowi suchości i szorstkości skóry dłoni. Krem ma być łagodny dla skóry o miłym i przyjemnym zapachu. Przeznaczony do codziennego stosowania, nie zawierający barwników.
Wymagane składniki: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Paraffin, Panthenol, Citric Acld, Parfum, Limonene, Linalool.
Opakowanie przeznaczone do sprzedaży detalicznej, o pojemności netto pudełko/tubka 50g, musi być trwałe, posiadać szczelne zamknięcie uniemożliwiające wydobywanie się kremu na zewnątrz, wykonane z tworzywa sztucznego.
4) PASTA DO OBUWIA /40g/ - ma charakteryzować się dobrymi właściwościami konserwującymi obuwia ze skór naturalnych o gładkiej, lśniącej powierzchni; po wypolerowaniu nadawać wysoki połysk oraz skutecznie chronić obuwie przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych i kurzem, o właściwościach wodoodpornych, na bazie wosków pochodzenia naturalnego o konsystencji stałej koloru czarnego.
Skład min.: benzyna lakowa, lanolina, terpentyna, wosk, guma arabska, glikol etylenowy, barwnik, taki jak np. sadza węglowa lub jeden z azozwiązków. Jej typowa gęstość to około 0,8 g/cm3, słabo rozpuszczalna w wodzie i w 65-66% składają się na nią substancje lotne - zazwyczaj benzyna lakowa.
Opakowanie przeznaczone do sprzedaży detalicznej, puszki/pudełka okrągłe metalowe bez dodatkowego mechanizmu otwierającego, waga netto produktu 0,04kg.
5) ŻEL DO KĄPIELI /200ml/ - powinien posiadać właściwości myjące, nawilżające i odświeżające o przyjemnym zapachu, a także właściwości hipoalergiczne z naturalnym chlorofilem i pantenolem. Powinien odżywiać i wzmacniać skórę, czyniąc ją delikatną i miękką w dotyku, jednocześnie zachowując naturalne pH skóry.
Opakowanie przeznaczone do sprzedaży detalicznej, o pojemności netto 200ml, posiadające szczelne zamknięcie uniemożliwiające wydobywanie się żelu na zewnątrz, wykonane z tworzywa sztucznego.
6) KUBEK DO MYCIA ZĘBÓW – wykonany z polipropylenu miękkiego, lekki i wytrzymały, o klasycznej formie (tj. w kształcie walca z jednostronnym dnem), o pojemności 200g
Opakowanie zbiorcze: karton
7) PUDEŁKO NA MYDŁO – dwuczęściowe, zamykane z przykrywką; lekkie i wytrzymałe, z tworzywa sztucznego, np. grubego plastiku; powinno pomieścić kostkę mydła toaletowego o gramaturze 100 g.
Opakowanie zbiorcze: karton
8) SZCZOTKA DO RĄK – jednostronna; posiadająca uchwyt, dzięki któremu nie będzie wyślizgiwać się z rąk; nabita średnio-twardym lub twardym włosiem umożliwiającym efektywne usuwanie brudu z rąk i paznokci;
Długość części z włosiem min 80mm, szerokość min.24mm. Wysokość części pracującej /włosia/ min 15 mm.
Opakowanie zbiorcze: karton
9) SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW – (szczoteczka dla osób dorosłych) o twardości „S” (twardość średnia); do codziennego użytku; nieraniąca dziąseł; włosie ustawione w pęczki w kilku rzędach docierające głęboko w przestrzeń między zębami dokładnie je czyszcząc; elastyczna szyjka;
Opakowanie zbiorcze: karton
10) SASZETKA NA ŚRODKI HIGIENY – wykonana z folii PCV (materiału wodoodpornego). Wewnątrz saszetki wszyta jest podszewka z folii PCV. Na podszewce naszyta jest wewnętrzna kieszeń. Saszetka zamykana zamkiem błyskawicznym umieszczonym na grzbiecie saszetki. Minimalne wymiary to 20 cm na 15 cm;
Opakowanie zbiorcze: karton
4. Oferowany przedmiot zamówienia winien być wyprodukowany nie później niż w IV kwartale 2017 r.
5. Oferowany produkt powinien być fabrycznie nowy, bez znamion użytkowania oraz być pełnowartościowy, kompletny, w pierwszej kategorii. Ponadto powinien spełniać wymagania
w zakresie opakowań oraz wymagania jakościowe i właściwości określone przez Zamawiającego oraz producenta danego wyrobu oraz gwarantować funkcjonalność i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia.
6. Wyroby będące przedmiotem zamówienia w danej pozycji asortymentowej dostarczane do Zamawiającego winny być jednakowe tj. o takich samym uwarunkowaniach technicznych, kolorystyce, modelu, właściwościach uwarunkowań estetycznych i właściwości fizyko-chemicznych oraz zapachowych dla danej dostarczanej pozycji przedmiotu zamówienia.
7. Oferowany przedmiot zamówienia winien posiadać okres przydatności (dotyczy pozycji: 1, 2, 3, 4, 5) nie krótszy niż 18 miesięcy od daty protokolarnego odbioru dostawy przez Zamawiającego.
Oznaczenie okresu przydatności winno być zawarte w formie zapisu wytłoczonego lub wykonanego trwałym pismem komputerowym na opakowaniach.
Nie dopuszcza się naklejania daty przydatności z metkownicy.
8. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu producenta danego wyrobu, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów fizyko-chemicznych oraz eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych.
9. Opakowania produktów oraz opakowania zbiorcze produktów winny być oznakowane w języku polskim oraz zawierać co najmniej: znaki identyfikujące produkt (w szczególności znak towarowy lub markę producenta), numer katalogowy, ilość sztuk w opakowaniu oraz gramaturę – o ile dotyczy danego produktu.
10. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru, koloru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy.
11. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie dostarczyć oraz zapewnić wniesienie dostarczonych produktów do pomieszczenia magazynu wskazanego przez pracownika Zamawiającego, po uprzednim zawiadomieniu Zamawiającego o terminie dostawy na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Umowy.
Zaoferowana cena winna zawierać wszelkie elementy i koszty składowe związane z realizacją przedmiotu zamówienia objętego prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
12. Produkty powinny posiadać zgodnie z systemem GS1 kody kreskowe EAN-8 (osiem cyfr) dla wyrobów detalicznych o bardzo małych gabarytach w opakowaniach producenta, gdzie kod kreskowy jest umieszczony na etykiecie spinającej wyrób lub EAN-13 (trzynaście cyfr) dla wyrobów detalicznych o małych gabarytach, w opakowaniu producenta, gdzie kod kreskowy jest umieszczony na wyrobie, opakowaniu. Wyroby powinny posiadać kod kreskowy ITF-14 (czternaście cyfr) dla wyrobów umieszczanych w opakowaniach zbiorczych zawierających stałą ilość przedmiotów tego samego rodzaju, wzoru i rozmiaru.
13. Dostarczone przedmioty zamówienia powinny spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawa a w szczególności ustawy o kosmetykach z dnia 30 marca 2001 r. (Dz.U. 2013 r., poz. 475 – j.t.).
14. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Ogólne Warunki Umowy.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

16.04.2018 | 10:30


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Środki higieny osobistej

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się