Przygotowanie oraz dostawa ciepłego posiłku, oraz zapewnienie serwisu kawowego dla uczestników projektu: pn „Dodatkowe kwalifikacje uczniów drogą do kariery zawodowej”

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowaniu oraz dostarczeniu ciepłego posiłku (obiadu) jednodaniowego, oraz zapewnienie serwisu kawowego dla uczestników szkoleń w ramach projektu o nazwie „Dodatkowe kwalifikacje uczniów drogą do kariery zawodowej”. Ciepły posiłek oraz serwis kawowy należy dostarczyć do Zespołu Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim, ul. Ogrodowa 20, 23-300 Janów Lubelski.

Wykonawca zapewni w ramach usługi uczestnikom jeden ciepły posiłek: przez ciepły posiłek rozumie się posiłek jednodaniowy według poniższej gramatury: mięso/ryba 200 g, surówki 200 g, dodatki skrobiowe 200 g (np. ziemniaki/ryż/frytki), napój - 200 ml (np. sok, woda niegazowana, kompot) (menu do akceptacji Zleceniodawcy na etapie podpisywania Umowy).. Stoły z cateringiem powinny znajdować się w bliskiej odległości od sal szkoleniowych. Wykonawca zapewni serwetki i naczynia jednorazowe w ilościach umożliwiających uczestnikom szkolenia swobodną konsumpcję oraz zadba o porządek w pomieszczeniach.

Wykonawca zapewni w ramach usługi uczestnikom serwis kawowy: Przez serwis kawowy rozumie się: kawa (rozpuszczalna i mielona), herbata (różne rodzaje), mleko, cukier, cytryna – bez ograniczeń, zimne napoje (sok, woda mineralna gazowana i niegazowana) – po 0,5 liltra na osobę/dzień, ciastka deserowe różne rodzaje po 150 g na osobę/dzień. Stoły z cateringiem powinny znajdować się w bliskiej odległości od sal szkoleniowych. Wykonawca zapewni serwetki i naczynia jednorazowe w ilościach umożliwiających uczestnikom szkolenia swobodną konsumpcję oraz zadba o porządek w pomieszczeniach.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

05.01.2018 | 10:15


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi gastronomiczne

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się