Dostawa obiadów do Domu Pomocy Społecznej w Pęcławicach Górnych

» Opis zapytania

3.1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obiadów do Domu Pomocy Społecznej w Pęcławicach Górnych.
3.1.2. Obiady będą dostarczane codziennie 7 dni w tygodniu w termosach w godz. 12:00-13:00 zgodnie z dostarczanym odpowiednio wcześniej jadłospisem dekadowym.
3.1.3. Potrawy powinny być ciepłe, nie podgrzewane w Domu Pomocy Społecznej.
3.1.4. Obiady powinny być dostarczane do budynku samochodem dostosowanym do przewożenia żywności, personel sam wydaje obiad. Termosy są jedynie płukane, nie wyparzane i zabierane dnia następnego. Transport na koszt dostawcy przez 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli.
3.1.5. Do zup wymagających pieczywa będzie dostarczany chleb - 2 kromki na jednego mieszkańca, do zup z makaronem – makaron w osobnych pojemnikach.
3.1.6. Raz w tygodniu - w piątki obiad bezmięsny, do drugiego dania ryba.
Pierwsze danie – urozmaicone zupy.
Drugie danie- ziemniaki 3-4 razy w tygodniu; ryż, kasza, makaron 1 raz w tygodniu; do posiłku: kotlet mielony, kotlet schabowy, udko, wątróbka drobiowa, sosy, gulasze, pulpety oraz urozmaicone surówki.
Pierogi, naleśniki, gołąbki, łazanki, kluski śląskie, pyzy, kopytka, bigos, zapiekanka ziemniaczana lub makaronowa z mięsem i warzywami – 1 raz w miesiącu. Ciepły kompot codziennie do obiadu.
3.1.7. Łącznie Zamawiający zamówi 24 820 sztuk obiadów.
3.1.8. W sytuacji, kiedy mieszkaniec przebywa poza DPS, obiady odmawiane są telefonicznie danego dnia w godzinach 6.30 – 8.00.
3.1.9. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalną ilość. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnej ilości asortymentu, o którym mowa w pkt 3.1.7. Minimalna liczba obiadów, która zostanie zamówiona to 16 000 sztuk.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

08.12.2017 | 10:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi cateringowe

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się