Dostawa profesjonalnych środków myjąco-dezynfekujących oraz środków kosmetycznych

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa profesjonalnych środków myjąco-dezynfekujących oraz środków kosmetycznych
Zadanie nr 1 „Dostawa profesjonalnych środków myjąco-dezynfekujących i dozowników oraz montaż centralnego systemu dozowania w miejscach żywienia zbiorowego”
- profesjonalnych komponentów/koncentratów myjących/ myjąco-dezynfekujących do maszynowego mycia naczyń/pieców konwekcyjno-parowych/odkamieniania zmywarek i kotłów elektrycznych/do ręcznego mycia naczyń w zakładach zbiorowego żywienia, profesjonalnych mydeł do mycia rąk, profesjonalnych koncentratów
do ręcznego czyszczenia, środków: do mycia powierzchni szklanych/błyszczących/do szybkiej dezynsekcji umytych powierzchni/płuczących/do gruntownego mycia zmywarek/naczyń w zmywarkach/ do czyszczenia podłóg/ścian, płynów/dozowników do dezynfekcji rąk profesjonalnych koncentratów odtłuszczających, tabletek myjących/ pielęgnacyjnych/spłukujących.
Szczegóły techniczne i ilości opisano w załączniku nr 3 do SIWZ.
Zadanie nr 2 „Dostawa środków kosmetycznych”
- mydeł różnego rodzaju w kostce/płynie/z dozownikiem, szamponów do włosów, żeli pod prysznic, kostek myjących, krem do rąk różnego rodzaju, past do mycia rąk, past BHP różnego rodzaju, płynów do kąpieli hipoalergicznych, żeli pod prysznic.
Szczegóły techniczne i ilości opisano w załączniku nr 3A do SIWZ.
Poz. 1, 2, 3: Ze względu na zastosowanie środków kosmetycznych w hotelu przedmiot zamówienia musi pochodzić z tej samej serii.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

01.12.2017 | 09:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Środki czystości

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się