Dostawy środków czystości

» Opis zapytania

1. Przedmiot zamówienia stanowią dostawy środków czystości w ilości i asortymencie wyszczególnionym w Formularzu cenowym - Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SIWZ w podziale na pakiety 1-5.
2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV) : 39800000-0 środki czystości; 19520000-7 produkty z tworzyw sztucznych;
3. Dopuszcza się składanie ofert częściowych (5 pakiety).
4. Każde opakowanie powinno zawierać etykietę zawierającą następujące dane: nazwę produktu, termin ważności, masę netto, warunki przechowywania, nazwę i adres producenta.
5. Zamawiający wymaga, aby termin ważności przedmiotu zamówienia wynosił min. 12 miesięcy, od daty dostarczenia przedmiotu zamówienia do Zamawiającego.
6. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie innych wielkości opakowań niż opisane w tabelach Załącznika nr 1, wówczas należy tak przeliczyć ilość oferowanych opakowań, aby w efekcie możliwa była realizacja całości zamówienia. W razie konieczności należy zaokrąglić ilość zaproponowanych opakowań w górę.
7. Zamawiający w przypadku wątpliwości co do zaoferowanych produktów z wymogami opisu przedmiotu zamówienia zastrzega sobie możliwość wezwania Wykonawców do przedstawienia bezpłatnych próbek zaoferowanych produktów.
8. W celu oceny jakości i zgodności z SIWZ oferowanych wyrobów Zamawiający wymaga złożenia próbek, w ilościach wskazanych poniżej (dostarczone próbki nie podlegają zwrotowi)
(opis zawarty w poniższych tabelach jest skrótowy, pełny opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ).


Nr pakietu / Nazwa asortymentu
Jedn. miary

Wymagana ilość próbek
PAKIET NR 1
1
Preparat w kolorze zielonym i zapachu owoców leśnych, przeznaczony do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg wodoodpornych (kolor nakrętki zgodny z kodowaniem kolorystycznym produktu tj. zielony).
litr

0,5
2
Preparat w kolorze niebieskim i owocowym zapachu, przeznaczony do codziennego mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych (powierzchni lakierowanych, tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, marmuru, szkła). Kolor nakrętki zgodny z kodowaniem kolorystycznym produktu tj. niebieski.
litr

0,5
3
Preparat w kolorze czerwonym o owocowym zapachu, przeznaczony do mycia powierzchni i przedmiotów sanitarnych odpornych na działanie kwasów. Kolor nakrętki zgodny z kodowaniem kolorystycznym produktu tj. czerwony.
litr

0,5
PAKIET NR 2

1
Worki na odpady LDPE, nie zawierające polichlorku winylu, które można spalać, duże niebieskie, odporne na rozerwanie, rozmiar 70x110
szt.

5

2
Worki na odpady LDPE, nie zawierające polichlorku winylu, które można spalać, duże czerwone, odporne na rozerwanie, rozmiar 70x110
szt.

5
3
Worki na odpady LDPE, nie zawierające polichlorku winylu, które można spalać, małe niebieskie, odporne na rozerwanie, rozmiar 50x60
szt.

5
4
Worki na odpady LDPE, nie zawierające polichlorku winylu, które można spalać, małe czerwone, odporne na rozerwanie, rozmiar 50x60
szt.

5

PAKIET NR 3

1
Druciak spiralny wykonany ze stali nierdzewnej do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Waga druciaka min. 30g.
szt.

1
2
Emulsja do rąk, pielęgnacyjna, do wrażliwej i narażonej na zniszczenia skóry, dobrze wchłaniająca się, posiadająca w swoim składzie kompozycję olejków pielęgnacyjnych regulujących wilgotność skóry, chroniąca i wygładzająca skórę, działająca odświeżająco, o wysokiej wydajności, w opakowaniu umożliwiającym zamontowanie go w dozownikach typu Silonda posiadanych przez zamawiającego. Właściwości fizyko-chemiczne preparatu: pH 7-7,5; gęstość względna 0,987-0,997;
szt.

1
3
Golarka medyczna. Golarka jednorazowego użytku, zapakowana w indywidualnie w tekturową osłonę i opakowanie zbiorcze po 50 sztuk. Uchwyt golarki karbowany, zapewniający stabilizację. Ostrze ze stali nierdzewnej, pokrytej platyną oraz teflonem o wymiarach: długość 1 cm, szerokość 4,3cm, grubość 0,01cm.
szt.

1
4
Mydło w płynie do rąk i do ciała, antybakteryjne, o pH5,5-6,5, zawierające pochodną gliceryny, chroniące skórę przed wysuszaniem, lekko nawilżające, dobrze pieniące o przyjemnym zapachu, opakowanie 5L. Wymagane pozwolenie na obrót produktem biobójczym.
litr

0,5
5
Płyn do ręcznego mycia naczyń i sztućców kuchennych, wydajny, o przyjemnym zapachu, ph 7, opakowanie 1 l
litr

0,5
6
Proszek do szorowania powierzchni, silnie wybielający, o strukturze proszku. Doskonale czyści i usuwa zabrudzenia, zawartość aktywnego tlenu i mikrogranulek zwiększa skuteczność działania,o przyjemnym, świeżym, zapachu (morskim, miętowym lub cytrynowym), opakowanie 500g
op.

500g
7
Ściereczki domowe chłonne i wytrzymałe do mycia naczyń. Skład: wiskoza 70%, polipropylen 20%, tworzywo sztuczne 10%. Rozmiar: min. 32X39cm
szt.

1
8
Ściereczki do wycierania kurzu, z mikrofazy, uniwersalne, do stosowania na sucho i mokro, nie pozostawiające włókien na powierzchni, rozmiar 40 x 40 cm, op= 1 szt.

szt.

1

PAKIET NR 51
Ręcznik papierowy składany, celulozowy, biały, jednowarstwowy, gofrowany, wymiary: 25x23 cm (+/- 1 cm) 1 opakowanie zawiera 200 listków.
op.

3
2
Ręcznik papierowy składany makulaturowy szary lub zielony jednowarstwowy, gofrowany, długość listka 25 cm (+_1 cm), szerokość listka 23 cm (+-1 cm), 1 opakowanie zawiera 200 listków.
op.

3
3
Prześcieradło papierowe w rolce jednowarstwowe, gofrowane, perforowane, białe, szerokość roli 50 cm, długość roli 50 mb,waga min. 1200g. przeznaczone do gabinetów zabiegowych, lekarskich.
rolka

1
4
Papier toaletowy jumbo, szary (60-70% białości) dwuwarstwowy, gofrowany, o wymiarach: wysokość: 9cm, średnica rolki 19 cm, waga min. 500g.
op.

3


UWAGA:
Próbki winny znajdować się w oddzielnym opakowaniu niż oferta.
Paczka z próbkami winna być oznaczona :

„Próbki do przetargu nieograniczonego na dostawy środków czystości” – Nr sprawy: SZP/ 24 /2017.
Próbki winny być opisane, którego pakietu i pozycji dotyczą.

Próbki należy złożyć w pokoju nr 15 (Zamówienia Publiczne) ul. Cicha 14, 21-100 Lubartów do dnia 27.10.2017 r. do godz. 11.00.
Wewnątrz należy umieścić informacje o nazwie i adresie Wykonawcy.

Próbki – ze względu na konieczność ich wykorzystania przy testach – nie podlegają zwrotowi.

Okazanie próbki o cechach niezgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i wymogami podanymi w SIWZ spowoduje odrzucenie oferty.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

27.10.2017 | 11:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Środki czystości

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się