Przygotowanie, dostarczanie i przekazywanie na oddziały szpitalne Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku oraz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Wołczynie posiłków i odbiór odpadów pokonsumpcyjnych.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, dostarczanie i przekazywanie do kuchenek oddziałowych całodobowego wyżywienia dla hospitalizowanych pacjentów PCZ S.A. w Kluczborku przy ul. Skłodowskiej – Curie 23 oraz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Wołczynie ul. Kościuszki 1 oraz odbiór odpadów pokonsumpcyjnych bezpośrednio po każdym posiłku.
Średnia ilość pacjentów Szpital Kluczbork od 70 do 90 osób dziennie.
Średnia ilość pacjentów ZOL Wołczyn od 36 do 40 osób dziennie.
Zamawiający oświadcza , że wskazana powyżej ilość pacjentów ma charakter wyłącznie szacunkowy, a rzeczywista ilość w ramach zamówienia stanowiącego przedmiot niniejszego postępowania będzie wynikać z bieżących potrzeb udzielającego zamówienia i uzależniona będzie od liczby leczonych pacjentów.
Posiłki będą dostarczane na poszczególne oddziały szpitalne (kuchenki oddziałowe) w Kluczborku: wewnętrzny, pediatryczny, ginekologiczno – położniczy, chirurgiczny, laryngologiczny oraz do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Wołczynie.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

12.09.2017 | 11:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

  • Usługi cateringowe

» Dane nabywcy

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się