Montaż z zakupem nowego zestawu okiennego

» Opis zapytania

Nazwa: Montaż z zakupem
Opis: nowego zestawu okiennego.
Okno trzysegmentowe o wymiarach całkowitych 3,10 m x 2,00 m. Wymiar środkowego skrzydła: 1,02 m x 2,00 m, części boczne zestawu nieotwierane typu FIX. Współczynnik przenikania ciepła U-09 W/m2/K. Klamka z zamkiem, trzy zawiasy, okno PCV w kolorze brązowym na zewnątrz i białym wewnątrz. Zatrzask balkonowy z klamką (uchwytem). Przełożenie rolet i moskitiery z demontowanego zestawu na nowy zestaw okienny. Montaż okna w pokoju gościnnym nr 104 w budynku Bazy Szkoleniowej w Kalu.
Przed złożeniem oferty wskazany jest przyjazd do ośrodka celem dokonania wizji lokalnej i dokonania pomiarów.
Osoba do kontaktu:
Pani Justyna Wróblewska
tel. 604 495 631
Ilość: 1 [usługa]

Wymagania dodatkowe:
offer_value (Wartość oferty)
Warunki płatności (Przelew 14 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
Termin realizacji (6 dni od otrzymania zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")
Dodatkowe koszty (Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję")

Opis i specyfikacja:

Szanowni Państwo,
informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.
Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku:
- niewystarczających środków na realizację zamówienia,
- zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.

W przypadku pytań: - merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel. 604 495 631 - związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 17:00.tel. 22 101 02 02e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

05.06.2024 | 14:00


» Lokalizacja

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się

» Kategoria asortymentowa

Brak sprecyzowanej kategorii

» Dane nabywcy

Centrum Szkolenia Policji


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się