Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dziecka w zakresie rehabilitacji w kombinezonie DUNAG II na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej

» Opis zapytania

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w zakresie rehabilitacji w kombinezonie DUNAG II u dziecka z zaburzeniami psychicznymi, podopiecznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, na terenie miasta Bielska-Białej w miejscu zamieszkania lub pobytu.
2. Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi dostosowane są do szczególnych potrzeb, wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności.
3. W oparciu o Rozporządzenie Ministra Polityki Społecznej w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych wskazuje się do realizacji § 2 pkt 5 o treści: zapewnienie dzieciom i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi dostępu do zajęć rehabilitacyjnych i rewalidacyjno-wychowawczych, w wyjątkowych przypadkach, jeżeli nie mają możliwości uzyskania dostępu do zajęć, o których mowa w art. 7 ustawy z dnia 19 sierpnia 1994 r o ochronie zdrowia psychicznego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

25.01.2024 | 09:30


» Lokalizacja

43-300 Bielsko-Biała


» Kategoria asortymentowa

  • Usługi medyczne

» Dane nabywcy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku Białej
ul. Karola Miarki 11
43-300 Bielsko-Biała
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się