Zakup i dostawę komputerów przenośnych na potrzeby realizacji projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa- Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest: wybór Dostawcy przenośnego sprzętu komputerowego w postaci Laptopów w ilości 30 sztuk wraz z pełnym wyposażeniem (mysz optyczna przewodowa, bateria w laptopie, zasilacz oraz oprogramowanie systemowym (system operacyjny) - w ramach środków - Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny GRANT 1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego do siedziby Zamawiającego.
Urządzenia muszą być fabrycznie nowe, gotowe do użytkowania i nie wycofane z rynku przez producenta z uwagi na niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia użytkowników, pozostawać własnością Wykonawcy i nie być obciążone prawem na rzecz osób trzecich oraz posiadać równoważne parametry techniczno-użytkowe nie mniej korzystne, niż określone przez Zamawiającego w Zapytaniu ofertowym. Zaproponowane urządzenia muszą posiadać certyfikat CE. Do każdego urządzenia wymagającego ładowania zewnętrznego musi być dołączona dedykowana ładowarka sieciowa oraz wymagane akcesoria (np. kable, adaptery). Zaproponowane ładowarki sieciowe muszą posiadać certyfikat CE. Nie dopuszcza się końcówek innych niż dla PL (np. angielskich z przejściówkami itp.). Do każdego urządzenia musi być dołączony zainstalowany i aktywowany system operacyjny w języku polskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 3 do Zapytania ofertowego.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

21.05.2021 | 10:00


» Lokalizacja

34-220 Maków Podhalański


» Kategoria asortymentowa

  • Sprzęt, akcesoria komputerowe i części

» Dane nabywcy

Gmina Maków Podhalański
ul. Szpitalna 3
34-220 Maków Podhalański
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się