"Dostawy cheleba oraz bułki tartej"

» Opis zapytania

Przedmiot zamówienia obejmuję „Dostawy chleba oraz bułki tartej” do Zakładu Karnego w Hrubieszowie.
Chleb zwykły pszenno – żytni, (krojony i pakowany w opakowanie foliowe po 150 gram,) 64 000 kg,
Chleb pszenny, w proporcji 100% mąki pszennej, (krojony i pakowany w opakowanie foliowe po 150 gram) 7 665 kg, Bułka tarta 180 kg
Zamawiany asortyment musi być świeży, dobrej jakości, wolny od wad, o terminie przydatności do spożycia pozwalającym na przechowywanie go przez okres co najmniej 3 dni od dnia dostawy do siedziby Zamawiającego. Każda etykieta musi obligatoryjnie zawierać następujące dane: nazwę żywności, dane dotyczące składników występujących w środku spożywczym, ilość określonych składników, waga netto, waga brutto, daty minimalnej trwałości lub terminu przydatności do spożycia, specjalne warunki przechowywania lub warunki użycia, informacje o wartości odżywczej.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia jest określony kalkulacyjnymi wielkościami, które nie mogą stanowić podstawy do roszczeń ze strony Wykonawcy w przypadku zamówienia mniejszej ilości przez Zamawiającego.
Wykonawca dostarczać będzie przedmiot zamówienia na własny koszty, zgodnie z wymogami sanitarnymi i systemem HACCAP, w sposób zapobiegający utracie walorów smakowych i odżywczych.
Przedmiot zamówienia dostarczany będzie sukcesywnie od poniedziałku do soboty do magazynu Zamawiającego zlokalizowanego w Zakładzie Karnym w Hrubieszowie w godzinach 8:00 – 13:00.
Przy każdorazowej dostawie będzie dostarczana faktura VAT.
Wielkość poszczególnych dostaw Zamawiający będzie określał telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z jednodniowym wyprzedzeniem przed terminem dostawy.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

30.10.2020 | 09:00


» Lokalizacja

ul. Nowa 64
Hrubieszów 22-500
Województwo: lubelskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Pieczywo

» Dane nabywcy

Zakład Karny w Hrubieszowie
ul. Nowa 64
Hrubieszów 22-500
Województwo: lubelskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się