Zakup części zamiennych, opon i płynów eksploatacyjnych

» Opis zapytania

Przedmiotem zamówienia jest zakup części zamiennych, opon i płynów eksploatacyjnych, szczegółowo opisanych w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 2 do SIWZ.

Oryginalne części zamienne (O, Q) - części produkowane przez producenta pojazdów danej marki, a także części o tej samej jakości, co elementy zastosowane w montażu pojazdu silnikowego oraz które są produkowane zgodnie ze specyfikacjami i normami produkcji, dostarczonymi przez producenta tych pojazdów w odniesieniu do produkcji elementów lub części zapasowych danego pojazdu silnikowego. Obejmuje to części zamienne, które są produkowane na tej samej linii produkcyjnej, co elementy zastosowane przy montażu pojazdu. Ponadto, przyjmuje się, że części zamienne są oryginalne, jeżeli producent tych części zaświadczy, że zostały one wyprodukowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcyjnymi ustalonymi przez producenta danych pojazdów i są one tej samej jakości, co części stosowane do montażu tych pojazdów.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

27.11.2020 | 08:30


» Lokalizacja

00-685 Warszawa


» Kategoria asortymentowa

  • Części do pojazdów, łodzi i samolotów

» Dane nabywcy

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Poznańska 22
00-685 Warszawa
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się