Dostawa, instalacja, uruchomienie i kompleksowa eksploatacja stacji „Słowicza” w systemie „Piaseczyński Rower Miejski” w Piasecznie

» Notice description

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pod nazwą: "Dostawa, instalacja, uruchomienie i kompleksowa eksploatacja stacji "Słowicza" w systemie "Piaseczyński Rower Miejski" w Piasecznie". Stacja zbudowana zostanie w sposób całkowicie kompatybilny z dotychczas uruchomionymi stacjami i systemem PRM. Obsługa stacji i całej wypożyczalni rowerów będzie prowadzona poprzez licencjonowane specjalistyczne oprogramowanie Wykonawcy, który będzie odpowiadał za ciągłość i niezawodność kompleksowej obsługi użytkowników, zgodnie z Regulaminem PRM. Wszystkie dostarczone elementy stacji "Slowicza" w systemie PRM będą stanowiły własność Zamawiającego.
Stacja "Słowicza" w systemie PRM powinna działać w taki sposób, aby każdy klient PRM mógł wypożyczyć rower według taryfy analogicznej jak w systemach Konstanciński Rower Miejski (KRM) i Warszawski Rower Publiczny (WRP), a także mógł w ramach systemu korzystać bez żadnych ograniczeń z KRM i WRP (Veturilo).

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

31.07.2020 | 10:00


» Location

ul. Kościuszki 5
Piaseczno 05-500
Województwo: mazowieckie
Polska


» Category assortment

  • Maintenance and repair of vehicles, boats and planes

» Buyer data

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
ul. Kościuszki 5
Piaseczno 05-500
Województwo: mazowieckie
Polska


» Contact details

Available after sign in

Sign in