Sterylizacja i kastracja psów i kotów wraz z elektronicznym znakowaniem zwierząt, należących do mieszkańców Miasta Puławy w 2024 r.” finansowanej z Budżetu Obywatelskiego

» Notice description

1. Usługę weterynaryjną w zakresie elektronicznego znakowania zwierząt z terenu Miasta Puławy, (przeprowadzenie zabiegu elektronicznego znakowania psów i kotów oraz bieżące wprowadzanie danych o zaczipowanych zwierzętach do międzynarodowej bazy Safe Animal).
2. Wizytę kwalifikującą, w tym badanie kliniczne przed zabiegiem w siedzibie gabinetu dla zwierząt (w tym jednokrotne badanie krwi - wyłącznie morfologia gdy istnieje taka konieczność, w przypadku zwierząt starszych lub wymagających diagnostyki).
3. Premedykację oraz procedurę znieczulenia ogólnego.
4. Wykonanie standardowego zabiegu sterylizacji lub kastracji w narkozie infuzyjnej (nie uwzględnia sterylizacji aborcyjnej, sterylizacji w przebiegu ropomacicza, kastracji wnętrowskiej oraz nowotworów układu rozrodczego).
5. Zapewnienie psu/kotu opieki pooperacyjnej do czasu wybudzenia psa/kota z narkozy, w tym podanie środka przeciwbólowego lub antybiotyku.
6. Wizytę kontrolną w siedzibie zakładu leczniczego dla zwierząt, obejmującą badanie kliniczne oraz zdjęcie szwów.

Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

12.01.2024 | 23:59


» Location

24-100 Puławy


» Category assortment

  • Veterinary services

» Buyer data

Miasto Puławy
ul. Lubelska 5
24-100 Puławy
telefon: Brak
fax: Brak
email: Brak
nip: Brak
regon: Brak


» Contact details

Available after sign in

Sign in