Wynajem prototypu pojazdu solarnego wraz z usługą serwisową zgodnie ze specyfikacją "Solar Car Challenge".

» Notice description

Wynajem prototypu pojazdu solarnego wraz z usługą serwisową zgodnie ze specyfikacją "Solar Car Challenge"
Przedmiotem zamówienia jest wynajem i dostarczanie pojazdów (dla ułatwienia opisu będą dalej nazywane "Pojazd grupy od A do D") wykorzystujących odnawialne źródła energii, które będą służyły, jako środki dydaktyczne do zajęć ze studentami w laboratorium w okresie trwania projektu.
Zamawiający, w ramach realizowanego projektu, będzie prowadził szereg zajęć warsztatowych w obszarze wykorzystania energii słonecznej do napędu pojazdów. W tym celu Wykonawca, w trakcie realizacji projektu, będzie zobowiązany, na czas trwania zajęć warsztatowych, dostarczać różnego rodzaju pojazdy.
Planowany czas trwania wynajmu to średnio 80 godzin miesięcznie x 22 miesiące.
Wynajem pojazdu będzie odbywało się na różne okresy czasu od 3 godzin do 14 dni, Zamawiający będzie dostarczał /przewoził pojazd na place, tory testowe, pokazy oraz zawody.
Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć pojazd na zajęcia. Zamawiający będzie jednocześnie wykorzystywał tylko jeden pojazd. Co oznacza że jeśli Wykonawca dysponuje pojazdem, który spełnia wymogi z kilku tabel to wystarczy, że zapewni jeden pojazd, który będzie obsługiwał zajęcia różnych typów. Nie ma wtedy obowiązku dostarczać 4 różnych pojazdów. Zamawiający podzielił wymogi w tabelach na grupy, aby umożliwić składanie ofert większej grupie potencjalnych wykonawców, którzy nie posiadają jednego uniwersalnego pojazdu, a mogą spełnić wymogi każdej grupy zajęć przy pomocy innego pojazdu.


Make an offer


» Time limit for receipt of tenders

11.01.2021 | 10:00


» Location

ul. Teatralna 25
Gorzów Wielkopolski 66-400
Województwo: lubuskie
Polska


» Category assortment

  • Maintenance and repair of vehicles, boats and planes

» Buyer data

Akademia im.Jakuba z Paradyża
ul. Teatralna 25
Gorzów Wielkopolski 66-400
Województwo: lubuskie
Polska


» Contact details

Available after sign in

Sign in