Dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na części w ramach projektu pt. „ABC Przedszkolaka w ZPE-T w Bobrowie” realizowanego w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

» Opis zapytania

Część 1- pomoce dydaktyczne: -287 pozycji asortymentowych:
Dostawą objęte są pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji zajęć w tym między innymi pomoce dydaktyczne, sprzęt dydaktyczny, gry, mapy, klocki, plansze, wagi, piłki , książeczki.

Część 2-wyposażenie - 69 pozycji asortymentowych:
Dostawą objęte są meble niezbędne do doposażenia przedszkola w tym między innymi stoły, biurka krzesła, łóżeczka przedszkolne, pojemniki.

Część 3- pomoce logopedyczne i terapeutyczne – 94 pozycje asortymentowe
Dostawą objęte są pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji zajęć logopedycznych i terapeutycznych z w tym między innymi wibratory logopedyczne, programy multimedialne do logopedii i dla osób ze spektrum autyzmu, książki , ćwiczenia.

Część 4- pomoce gimnastyczne i sensoryczne – 143 pozycje asortymentowe:
Dostawą objęte są pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji zajęć gimnastycznych i sensorycznych z w tym między innymi ciężarki do ćwiczeń, piłki- rehabilitacyjne, lekarskie, siatkowe, wstążki gimnastyczne, drabinki, drążki, materace, maty , dyski, tory do ćwiczeń.

Część 5-zabawki- 29 pozycji asortymentowych:
Dostawą objęte są zabawki, w tym między innymi: zestawy mebelek dla lalek, bobasy, zestawy drewnianych pojazdów, autka, zestawy piękności, puzzle, zabawki do piaski, kuchenki , klocki.

Złóż ofertę


» Termin składania ofert

02.10.2020 | 10:00


» Lokalizacja


Złocieniec 78-520
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Kategoria asortymentowa

  • Materiały i sprzęt edukacyjny

» Dane nabywcy

Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie

Złocieniec 78-520
Województwo: zachodniopomorskie
Polska


» Dane kontaktowe

Dostępne po zalogowaniu

Zaloguj się